Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vasalóra égett fekete folt...

Vasalóra égett fekete folt nyomot hagyott az ingen, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap vettem egy inget amit mosás után szerettem volna vasalni.

De amint az ujjához értem egyből barna 'égés' nyomokat hagyott rajta, mivel nagyon tetszik az ing és nem volt valami olcsó, hogy lehet megoldani, hogy ez a folt kijöjjön?

Olvastam már ecetes dörzsölést, hagymás dörzsölést, sós megoldást. Melyik válna be?

Előre is köszönöm a választ :)


2017. aug. 22. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseriteni de az égesnyom sehogy nem szokott kijönni.

De azért próbálkozni próbálkozhatsz

2017. aug. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. De miért vasaltad magas hőfokon? Esetleg levághatod az égett részt, és rövidujjú inget csinálhatsz belőle.
2017. aug. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a vasalód koszos és nem égetted meg az anyagot, egyszerűen mosd ki újra, a foltot szappanos körömkefével dörzsöld át.

A vasalót úgy szoktam tisztítani, hogy felmelegítem és egy darab szappannal bedörzsölöm az egész talpat. Fogok egy tiszta vászon anyagot és a vasaló deszka élén addig húzkodom, amíg a folt a szappan segítségével le nem jön.

2017. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre szokták ajánlani az ecetes ollót.
2017. aug. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!