Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tisztítsam meg?

Hogyan tisztítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy Tefal fehér wokom, de pár használat után barna lett, ami nem jön le. Hogy szedhető le az elszíneződést? [link]
2017. szept. 3. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ecetet forralni benne.
2017. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A külseje barna nem a belseje.
2017. szept. 3. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő és hátha valaki megmondja a tutit de én cif súrolót használok az ilyen makacs dolgokhoz.

Amikor hideg zsíroldóval próbaltam a piros tefalom külsejéról az ilyet leoldani, egy kissé a kifakította a színét, bár a zsírt is leoldotta.

2017. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ez nem viszi le, akkor semmi!


[link]


[link]

2017. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm is javasolta a hideg zsíroldót, de ez egy elég drága serpenyő volt és félek, hogy tönkre teszi. A palacsintasütőm is ilyen. Azt se tudom mi égett rá, mert ki nem folyt semmi. Gáztűzhelyem van.
2017. szept. 4. 12:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Szódabikarbóna.

Az edényt nedvesítd meg szórd be szódabikarbónával, hagyd állni egy órán át aztán dörzsis szivaccsal tisztítsd le .

2017. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hideg zsíroldót ne használj.
2017. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Először megpróbálom a szódabikarbónát, aztán jöhet a cifra. Remélem vmelyik beválik. Köszi a tippeket.
2017. szept. 4. 20:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2017. szept. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!