Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem megy ki a szag a nadrágomb...

Nem megy ki a szag a nadrágomból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyár végén vettem egy fekete nadrágot, már az üzletben erős füst szaga volt, gondoltam kijön majd belőle. Azóta már többszöri mosásban is járt, külön áztattam öblítőben is, napokra levegőn hagytam, ruhaillatosító mellett is benthagytam, de még mindig intenzíven érezhető a bűz. Mit tehetnék? Lassan befogja a többi ruhámat is. Egy másik nadrágomat már sikerült is "megfertőznie". A javaslatokat nagyon megköszönném. Üdv, egy kétségbeesett fekete nadrág tulajdonos.

2017. szept. 16. 12:04
 1/9 anonim válasza:
45%
Dobd ki
2017. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy 7-8000 foritot te is szívesen dobnál ki az ablakon :)

Valami rendes tanácsot tudna valaki adni, a nadrág megsemmisítésén kívül?

2017. szept. 16. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy éjszakára áztasd be ecetes vízbe. A színét is tartósítja, a szagot is elveszi.
2017. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

A kérdésemre ezt a választ kaptam a tapasztaltaktól:

3dl ecet, 1,5dl szódabicarbóna, forró víz.

A nadrágot beteszed a mosógépbe, rá a szódát, ecetet és a forró vizet és a szokásos programon kimosod. A program befejezése után még rászórni 1,5dl szódabikarbónát, rá forró vizet és újból a szokásos programon kimosni. Utána szellőztetés mellett szárít.

2017. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

5.#-nek: szódabikarbóna + ecet, utána forró víz a lefolyó részleges dugulására gyógymód.

A fekete nadrág a szódától foltos, matt lesz.

2017. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Vidd vissza és kérdezz rá,hogy tudnak-e arról,hogy füstszagúak a ruhák.

Mondjuk,ha olyan mértékben büdös volt,már az üzletben megszagoltattam volna az eladóval.

2017. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. szept. 16. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy sajnalnad kidobni de ha nem tudsz a szagatol megszabadulni meg mindig jobb mintha az osszes holmid atveszi ezt a szagot. ugyanilyen ha valaki olyan holmit vesz amit regi fajtaju molyirto mellett tartottak. soha semmivel nem jon ki a szag meg a szekrenybol se amiben tartottak.
2017. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"már az üzletben erős füst szaga volt"


A tanulság ebből az, hogy amit már az üzletben selejtesnek vélünk, azt nem vesszük meg! Vagy csak olyan erősen leárazottan, hogy ha nem válnak be a megmentésére bevetett praktikák, ne kelljen sajnálni kidobni.


A kemény melóval megkeresett pénzünkért kizárólag abszolút hibátlan terméket veszünk!

2017. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!