Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Zoknit, alsónadrágot, sötét...

Zoknit, alsónadrágot, sötét ruhákat, és egy világoskék pulcsit moshatok együtt?

Figyelt kérdés

Az alsónadrág között van fehér is, azt vegyem ki.

1 fehér póló van, amit szeretek, és nem kéne tönkretenni, a többi fehér póló pedig hordozó. A világoskék pulcsira szintén szeretnék vigyázni, ez inkább ilyen erősebb türkizkék.

A többi sötét ruhának nem lehet baja? Azok között is van olyan, amire vigyázni szeretnék.

Új ruha nincs köztük, színt nem enged egyik sem.


2017. okt. 6. 09:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy elég kevés ruha gyűlik össze. 2-en vagyunk.

A fontosabb cuccokat haza tudom vinni anyámnak egyébként mosásra.

2017. okt. 6. 10:08
 2/12 anonim ***** válasza:
Tegyél mellé 1 színfogó kendőt,és a fehér kivételével nyugodtan ?indent berakhatsz egybe...sőt,hy színfogó kendővel mosod akkor ?ég pirosaz is rakhatsz a sötétek mellé,semmi baja nem lesz.
2017. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dr.LaDePanda válasza:
46%

es te kepes voltal kajak ezt megkerdezni itt az interneten ahelyett hogy megkerdezted volna valamelyik rokonodat vagy anyad,apad...


te jo isten milyen emberek leteznek ........

2017. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Színfogó kendő? Ilyenről még nem hallottam.

Fehérnek amúgy mi baja lesz? Tört fehér lesz?

2017. okt. 6. 10:15
 5/12 A kérdező kommentje:

3.: És te képes voltál leírni egy ilyen semmit mondó választ?


Egyébként nem akarom őket mobilról hívni, 10 percig beszélni velük, ha itt ingyenesen is megtudom tenni.

2017. okt. 6. 10:17
 6/12 anonim ***** válasza:
ha valamelyest engedik a színt a többiek akkor kékülhet de ami tuti, hogy beszürkül kicsit, egy mosásnál ez alig látszik ha szerencséd van, ha többször mosod ki más színű holmikkal akkor viszont beszürkül ilyen halvány szürkére, de az már nem szép.
2017. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor a kéket vegyem ki? Milyen színt kell kivenni még egyébként?


Van egy halvány sárga kényes pólóm, azt nyilván nem rakom be :)

2017. okt. 6. 10:21
 8/12 A kérdező kommentje:
Ebbe a csomagba szürkét se rakjak?
2017. okt. 6. 10:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok...bocsi,de kezdem azt hinni,hogy trollkdsz...Minden színt külön szeretnél mosni?Nem csodálpm,hogy nem lesz tele a mosógép sosem... Nagy általánossàgban az emerek nagy része úgy válogatja a ruhákat,hogy fehérek(ide mehet a vajszín és a világos bézs),sötétek(sztem ez elég egyértelmű) ide lehet rakni színfogó kendővel pirosat világos szürkét,és a színesek...Én a színeseket 2 csoportra osztom,pirosra(rózsaszín és narancs is) ill.zöldes árnyakatú anyagokra(világosabb zöld,barana vilàgosabb árnyalatai,sárga .Mondjuk( nem tudomhány éves vagy) de ezt azért már a tinik is túdják
2017. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi,elküldte...szóval a tinik is tudják általában...
2017. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!