Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Zsíros, foltos konyharuhákat...

Zsíros, foltos konyharuhákat milyen módszerrel lehet tisztára mosni?

Figyelt kérdés
90 fokos, előmosásos programban sok wenis, plusz mosóporral 3szor mostam ki. Hallottam főzési módszerről is, de nem tudom milyen szóda (hol kapható, mi a neve)vagy más vegyszer kell bele. Köszönöm, ha tudtok tippeket.

2017. okt. 22. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Párszáz Ft egy konyharuha, vegyél újat. Ami nem jött ki 90 fokon, az már örökre benne marad.
2017. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Az eddigi kínlódásod pénzben már kitett 1-2 új konyharuha árát. Víz, mosószer, áram..
2017. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj hogy az új konyharuhák nem szívják jól a vizet. Ami szívja az közel ezer ft os darabáron van. Én 90 fokon mosom minden vegyszerrel. Ha nem jön ki a folt sem dobom ki. Tálakat fazekakat törölni még jó az. Ha nem szívja a vizet és az lesz zsíros na az kuka.
2017. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!