Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti szerettek vasalni?

Ti szerettek vasalni?

Figyelt kérdés
Én próbálom megszeretni, de már ott tartok, hogy inkább fizetek valakinek, hogy csinálja me helyettem, annyira nincs türelmem hozzá.
2017. nov. 1. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szeretek. De nem futtában. Szeretem, ha nem kell kapkodni. Nekem ez az egyik legjobb házimunka.
2017. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Mivel csak azokat vasalom,ami muszáj pl.ing v.olyan szoknya stb.- tehát nem mindent-így nincs vele bajom,ha néha vasalni kell.Ha mindig és mindent kéne...azt kössz nem,inkább másra fordítom az időm és energiám

..

2017. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Harminc éves elmúltam, de soha életemben nem vasaltam még ki semmit. Sőt, vasalóm sincsen. :D Nagyon egyszerűen ki lehet kerülni a vasalást: olyan ruhákat kell venni, amik az alapanyagjukból kifolyólag soha nem gyűrődnek. :)
2017. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem szeretek vasalni, nem is vasalok, azt sem tudom hol a vasalóm, mégsem vagyunk gyűröttek.

A férjem nem hord inget, de különösen olyan inget, amit vasalni kellene és nekem sincsenek olyan holmijaim.

Ágynemű? Vasalgassa a fene, vagy akinek kedve és ideje van rá.

2017. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Utálok vasalni, viszont utálom a műszálas dolgokat is, pedig többnyire ezeket nem kell. Inkább vasalok, csak ne legyen benne műszál.
2017. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kifejezetten szeretek, kivéve ingeket, de jó tévéműsor is kell hozzá.
2017. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy szeretek e, mivel még életemben nem volt a kezemben vasaló. 42/F vagyok, és úgy érzem, hogy még ugyanennyit simán ki fogok bírni vasalás nélkül.:)
2017. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs vele bajom, de a kedvenc elfoglaltságaim közé sem tartozik. Szeretek varrni, ahhoz hozzátartozik a menet közbeni vasalás is.
2017. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
számomra kifejezetten nyugtató, jó agybénítós tevékenység :) de ahogy fentebb is írta valaki, persze ha minden egyes ruhadarabomat kéne vasalni, az már kicsit sok lenne
2017. nov. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem, mert nem tudok.
2017. nov. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!