Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti szoktatok vasalni? Mi...

Ti szoktatok vasalni? Mi abszolút nem, elvagyunk nélküle bár van vasalónk, annyira fontos ez?

Figyelt kérdés
Most jutott eszembe egy itteni kérdésről
2017. febr. 27. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Igen, én sokmindent vasalok.
2017. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen, nem szeretem ha a családom gyűrött ruhában jelenik meg bárhol, saját magát is és engem is lejárat.
2017. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Csak a nagyon vasalást igénylőt.Úgy kell teregetni a mosott ruhákat,hogy szinte simára száradjanak.Nem 1 ördöngősség ez .
2017. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Osztom a hármas véleményét, ki lehet úgy teregetni, hogy nem kell vasalni.
2017. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi:) épp ezért kérdeztem, mert csak akkor gyűrött ha csúnyán hajtogattam 😁
2017. febr. 27. 17:28
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Én szoktam, mert az én vékony pólóim, ingjeim könnyen gyűrődnek. Barátoméknál viszont nem szokás, azok a vastag ruhák nem gyűrődnek össze, kicsit kirázzák teregetés elött és kész is. Én mondjuk utálok teregetni, így összecsapom az egészet, inkább vasalok, mert azt szeretek
2017. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
ingeket csak. Szépen terítettem a ruhákat,aztán lett szárítógép és abból se gyűrötten szedem ki. Mondjuk lényegébe nem igazán van olyan ruhánk ami könnyen gyűrődik
2017. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
CSak a terítőt, függönyt vasalom mert van szárítógép, és minden kisebb ruhadarab, törölköző szögegyenesen jön ki belőle, csak az ilyen nagy dolgok nem.
2017. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Sok évig nem volt vasalóm, évi egyszer vasalok. A ruháim tiszták, ráadásul a legtöbb egyáltalán nem igényel vasalást (bár nem is értem, miért baj, ha egy pólón redők vannak. ha olyan az anyag, úgyis lesznek, ha felveszem). Lógatva szárítom őket, nagy gond így már nem lehet.


De vannak anyagok, amiket muszáj vasalni. Magamtól nem veszek olyat, de van néhány fellépőruhám. A vasalást szinte nem igénylőtől, ami mindig szép, egy "lehetetlen kivasalni" len ingig terjed (ez utóbbinál míg kivasalom az egyik ujját, a többi része újra összegyűrődik. az egész kórus panaszkodik rá, borzalmas). Nos, ezek a ruhák (a legjobbat, legerősebb anyagút kivéve) iszonyatosan néznek ki vasalás nélkül, ezt még én is világosan látom.

De ahogy már írtam, a normál ruháim nem ilyenek, konkrétan egy csomó ruhámon semmit nem javítana a vasalás, annyira nem gyűrődnek.

2017. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Függönyön, fehérneműn és takaró huzaton kívül mindent vasalok, el sem tudom képzelni hogy ne tegyem
2017. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!