Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 50 literes üvegballon tisztítá...

50 literes üvegballon tisztítására milyen (egyszerűbb) módszereket tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon bírok vele, valami jó módszer kellene...
2017. nov. 15. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Öntesz bele öt liter viret meg egy kiló sódert. Majd kitartóan rázod lötyigeted körbe a sóderes vizet. Mindent kivisz. Persze öklömnyi kavicsok ne menjenek bele.
2017. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#vizet
2017. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyat láttam a neten, hogy egy mosogarószivacsba szúrtak egy lyukat, bele egy mágnes, bedugod a szivacsot az üvegbe, és kívülről egy másik mágnessel szépen lehet irányítani a szivacsot...
2017. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Létezik hozzá speciális, vagy egyszerű tisztító kefe:


[link]



[link]

2017. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2017. nov. 15. 16:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is a víz-sóder módszer volt járatos.
2017. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi - már én is próbáltam, hasonlóképpen, csak nem sóderrel, hanem zúzott kővel (szerintem az - mivel szögletes, nem gömbölyű, mint a kavics - hatékonyabb) - a makacsabb szennyeződésekkel mégsem bírt - pedig még valamilyen mosószert is tettem bele....
2017. nov. 15. 21:33
 8/11 anonim ***** válasza:
új budikefe + fúrógép + finom szemű sóder (akváriumba való) + só és víz.
2019. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! Sajna az elmúlt 2 évben mosás közben eltörtem 2 db 50 literes üvegballont. Olyan mozdulatoknál tört el mind a kettő, amikor álló helyzetből eldöntöttem oldalra (fekvésig), és gyorsan vissza is állítottam. Ezt a mozdulatsort ismételgettem, amikor egyszer csak kilyukadt...
2019. febr. 25. 16:38
 10/11 A kérdező kommentje:
füvön csináltam, előtte átvizsgáltam a füvet, hogy ne legyen a "fektetés" helyén kavics, vagy ilyesmi...mégis,egyszer csak...recccccs
2019. febr. 25. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!