Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miben tároljátok az élelmiszer...

Miben tároljátok az élelmiszereket? (Cukor, liszt, zsemlemorzsa, kakaópor, gríz, rizs, fűszerek stb. ) A saját dobozában, zacskójában amiben kapható vagy tárolódobozokban?

Figyelt kérdés
Szinte mindent átöntök, mert higénikusabbnak találom és főzésnél is egyszerűbb használni, mintha az eredeti tasakban hagynám.
2017. nov. 16. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért higiénikusabb egy műanyag, vagy fém doboz, mint a saját zacskója?

Csak kérdem, mert nem értem.

Vannak amiket dobozban, tárolóedényben tartok, van amit a saját zacskójában, egy TÖKÉLETESEN záródó felső konyhaszekrényben.

Szerintem az emberek 99,9%-a így csinálja.

2017. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Van amit saját zacskójában, pl.: a liszteket, van amit kimosott befőttes üvegben, vagy műanyag zárható dobozban.
2017. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Magokat és őrleményeket üveg vagy műanyag edényben, ami gyorsan elfogy azt csak saját zacskójában.


Rovarok ellen légmentes zárás miatt. Ha nem lenne a házban ilyen gond, akkor csak az aromás dolgokat tárolnám légmentesen, mint a kakaó, kávé, fűszerek.

2017. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Számomra azért higénikusabb, mert extrán finnyás vagyok és aruk sok kézen átmennek és ki tudja még hol. De ez csak ez én betegségem. Én a szalagoktól is borzadom: sokszor koszosak.
2017. nov. 16. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindent kiöntök műanyag és fém tárolókba. :)
2017. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Mindent fém, műanyag vagy üvegben tárolok. A fűszereket is.Zacskóból macerás lenne főzés közben öntögetni ki a hozzávalókat.
2017. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van amit átöntök üvegbe ( liszt, cukor, búzadara, zsemlemorzsa, rizs )

Van amit nem ( kakaó, szemeskávé, bab- tésztafélék )

2017. nov. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szerencsi Viktória válasza:

A molyok miatt érdemes a lisztet, darát, stb. tökéletesen zárható fémdobozba, vagy befőttesüvegbe rakni.

Ezek a kis r*hadékok befúrják magukat a papír és műanyag zacskókba egyaránt.

2017. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!