Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valaki használt már mosásra a...

Valaki használt már mosásra a Lidl saját márkás Formil nevű mosószerjét?

Figyelt kérdés
Sokszor már szemezgettem vele, de senki körülöttem még nem használta ezért kérnék véleményt hogy milyen.
2017. nov. 26. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem volt problémám vele.
2017. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jól tisztít? Illat? A ruhák anyaga jó tőle? Nem kevesebb mint a többi márkás mosópor? (Pl: persil, perwoll)? Köszi a választ.
2017. nov. 26. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem és soha többet.

Látod, a vélemények megoszlanak!

2 literes mosógél 7-900Ft, ...hát ...én a helyedben vennék, kipróbálnám, ha nem jön be elhasználod felmosáshoz, ha bejön, akkor hurrá!

2017. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mik voltak vele neked a gondok?
2017. nov. 26. 20:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tisztított rendesen, csak ennyi.

Olyan foltok is benne maradtak, ami mással simán kijön, a színek is olyan "használtak" lettek, stb.

De mondom, ne hallgass rám, az 1-es válaszoló meg van vele elégedve, lehet, hogy bennem a hiba.

Megjegyzem egyéb Lildl-s saját márkás cuccal meg vagyok elégedve, rendszeresen veszem azokat, de pl. a mosogatógép tabletta is kritikán aluli.

2017. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
En is használok lidlnek sajat márkás cuccait és vannak jók tényleg. A doussy (kék) öblíttőt szereti a család, pláne a férjem mert nem túl erős az illata, de a formilt nem próbáltam még. Erősen gondolkodok rajta.
2017. nov. 26. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is azt az öblítőt használom, teljes megelégedésemre.

Kár, hogy nem arról kérdeztél!:)

2017. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

Nincsenek komoly foltok a családban, így nincs nagy elvárás a mosószer felől :D

Próbáld ki, aztán meglátod milyen. Az illatát szeretem, de az ugye nem számít mosószernél, mert úgyis az öblítőt fogod érezni (ha jó a mosógéped).

2017. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekünk sincsenek nagy foltok a családban, sőtt ritkán ha van folt a ruhán ( pl: evéstől, vagy ha valami rá cseppen a ruhára), szóval tényleg ritkán. Akkor szerintem kipróbálom, a ruha színével nem tesz gondot? Pl nem fakul ki? És az anyagával sem?

Köszönöm az eddigi kedves válaszokat :)

2017. nov. 26. 21:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit az osztrák ariel kapszula nem hozott ki, azt bizony a formil igen.

Ugyhogy most már ezt fogom venni.

2017. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!