Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

Mosogatógép tabletta vagy folyékony mosogatógélt ajánlotok mosogatógépbe?

2017. dec. 12. 12:47  Privát üzenet  

A válaszok
Mi mind a kettőt használjuk,éppen mikor melyik :) A gépen van egy gomb amit be kell nyomna ha tabit rakunk bele

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2017. dec. 12. 12:53 Privát üzenet
Mi tablettázunk, gyönyörűen csillogó, foltmentes minden.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2017. dec. 12. 13:00 Privát üzenet

Én tablettázok, de csak a JAR-al vagyok megelégedve.

A többivel az a gondom (akármilyen nevezetes márka és drága) hogy gyakran előfordul, hogy a gép alján van szétkenődve, nem oldódik fel rendesen.

Folyékonnyal még nem próbáltam, de nekem nincs is más tartály, csak tablettás (Indesit, a legegyszerűbb 12 terítékes)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2017. dec. 12. 14:22 Privát üzenet
Amíg port használtunk, addig én meg voltam elégedve. A feleségem azonban rajong a mű-dolgokért és tablettát használunk azóta. Nem kevésszer bizony nem oldódik szét és ottmarad trutyi formájában a tálca alján vagy egy tányéron és mi mosogatószeres tányérokból eszünk (Finish powerball).

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2017. dec. 12. 20:44 Privát üzenet
DM tabletták nagyon jók és nem drága. Egy ezres 65 db, nagyon könnyen feloldódik gyors-mosogatásnál alacsony hőfokon is. A gélt akkor használom,ha nem annyira szennyezett az edény. Finish port próbáltam, de nem vagyok megelégedve vele, maszatos poharak, edények volt a végeredmény. A DM-es port sokan dicsérik, de én még nem próbáltam.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2017. dec. 14. 09:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Antibiotikumot írt a háziorvos. Ha bemegyek most az ügyeletre, kérhetem, hogy írjanak ugyanolyan antibiotikumot, csak granulátumban, vagy valami folyékony kiszerelésben, amit meg tudok inni?
A folyékony vagy tablettás l-karnitin a jobb?
Mosogatógép: tabletta, vagy folyékony?
Melyik a jobb: a folyékony Collamin vagy a Collamin tabletta?
Akik nem folyékony hanem tabletta formában adják gyereküknek a c-vitamin, hány mg-ot adtok naponta?
FONTOS! Milyen hashajtót ismertek ami gyorsan hat (5-10perc), olcsó és akár gyógyszertárba is lehet kapni? Keszthelyi vagyok Lehet folyékony vagy tabletta is.

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!