Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógép tabletta vagy...

Mosogatógép tabletta vagy folyékony mosogatógélt ajánlotok mosogatógépbe?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi mind a kettőt használjuk,éppen mikor melyik :) A gépen van egy gomb amit be kell nyomna ha tabit rakunk bele
2017. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Mi tablettázunk, gyönyörűen csillogó, foltmentes minden.
2017. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Én tablettázok, de csak a JAR-al vagyok megelégedve.

A többivel az a gondom (akármilyen nevezetes márka és drága) hogy gyakran előfordul, hogy a gép alján van szétkenődve, nem oldódik fel rendesen.

Folyékonnyal még nem próbáltam, de nekem nincs is más tartály, csak tablettás (Indesit, a legegyszerűbb 12 terítékes)

2017. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Amíg port használtunk, addig én meg voltam elégedve. A feleségem azonban rajong a mű-dolgokért és tablettát használunk azóta. Nem kevésszer bizony nem oldódik szét és ottmarad trutyi formájában a tálca alján vagy egy tányéron és mi mosogatószeres tányérokból eszünk (Finish powerball).
2017. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
DM tabletták nagyon jók és nem drága. Egy ezres 65 db, nagyon könnyen feloldódik gyors-mosogatásnál alacsony hőfokon is. A gélt akkor használom,ha nem annyira szennyezett az edény. Finish port próbáltam, de nem vagyok megelégedve vele, maszatos poharak, edények volt a végeredmény. A DM-es port sokan dicsérik, de én még nem próbáltam.
2017. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!