Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen jó szagtalanítót ismertek?

Milyen jó szagtalanítót ismertek?

Figyelt kérdés

Nem illatosítót keresek, hanem szagtalanítót. Ez lehet valamilyen szer is vagy egy készülék.

Nem vagyok híve az olyan házi praktikáknak, mint például a kávézacc, mert az büdösebb, mint amit el akarok tüntetni.

Valami olyat keresek, amit úgy ki lehet tenni, és folyamatosan kifejti hatását adott ideig.



2017. dec. 14. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

"Valami olyat keresek, amit úgy ki lehet tenni, és folyamatosan kifejti hatását adott ideig."

No ilyen nincs, mindegyik csak elfedi a szagot.

A megoldás a takarítás, szellőztetés.

2017. dec. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szagmegkötő anyagok és légszűrő berendezések is léteznek.


Ha valakinek van ilyenekkel jó tapasztalata, kérem, hogy írja le.

2017. dec. 14. 08:41
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez elég jól bevált, nem is drága.

2017. dec. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit kell szagtalanítani?

A hűtőszekrényt?

A budit?

2017. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmire talán a legjobb az ózon. Vannak ózonos légtisztító kütyük, van pici konnektoros kisebb helyiségekbe, nagyobb asztali, és még nagyobb falra szerelhető. Nekünk egy asztali van és nagyon jól bevált szagtalanításra. Az egyik fal átvizesedett és hosszú ideig poshadt szagot árasztott, ezen a problémán segített.

Nem akarok reklámozni, keress rá.

2017. dec. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sima szobát szeretnék szagtalanítani. A szoba kicsi, de sok mindent vagyok kénytelen csinálni és tárolni benne.

Az illatosítók csak összekeverednek a büdössel és az még rosszabb.

Most van időm egy alapos takarításra, vélhetően az segíti a legtöbbet.

Egyenlőre kihelyeztem néhány hűtő szagtalanítót, hátha ér valamit.

Közben én is felfedeztem, hogy elektromos légtisztító gép piciben is létezik. Lehet, hogy hosszabb távon arra is beruházok. De csak piciben.

Ismerősöm a szódabikarbónára esküszik. Egy kipróbálást az is megér.

2017. dec. 15. 08:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a légtisztító mellett döntesz, fontos, hogy olyat válassz, ami ózont termel, a sima légtisztító a szagokon nem nagyon segít, viszont az ózon megsemmisíti a szagmolekulákat és fertőtlenít is.
2017. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!