Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudnátok ajánlani varráshoz...

Tudnátok ajánlani varráshoz általánosan hasznos kelléket ajándékba?

Figyelt kérdés
Egy rokonom hobbija a varrás, mindent el tud készíteni amit a varrógépe elvisz (táskák, ruhák, műanyag vagy farmer nadrágok...). Arra gondoltam, hogy karácsonyra adnék neki valamit, ami jól jöhet a hobbijához. De én nem értek hozzá. Tudok ajánlani univerzálisan hasznos kellékeket/anyagokat?

2017. dec. 18. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Fehér, fekete gépcérnák.Nem gépselyem. Férccérna. Különféle varrógéptűk. Farmerhez. jeanshoz, bőrhöz.

Varrásbontó. Cérnavágó.

1-2-3cm széles, jó minőségű gumi, 4-5 méter.

Spulnitartó doboz.

Hirtelen ennyi jut eszembe.

2017. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Burda magazin, ha meg letezik.
2017. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Vagy IKEA utalvany, ott is vannak jopofa textilek varroknak.
2017. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden varró örül a sokrekeszes tartó dobozoknak.
2017. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Én is egy szép varródobozra szavaznék. Esetleg vegyél bele pár dolgot: szép gombokat, szalagokat, kiegészítőket. Tűt, cérnát nem vennék, az túl praktikus. Bemész egy-két rövidáru boltba és nézelődsz.
2017. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Igen, aki varr, annak van cérnája, tűje. Főleg fekete-meg fehér... Meg ugye a varrógépekbe nem egyforma tű kell, márkától függ, és ha eddig is mindent varrt, akkor van minden anyaghoz tűje valószínűleg.


Én most pl szabó ollót kértem anyósomtól, mert tönkrement a régi ollóm, és nem párszáz ft egy jó olló.

De a tároló is nagyon jó ötlet. Esetleg 1-2 különleges gombbal, vagy különleges gumival, vagy ha cérna, akkor pl világítós cérna. Olyanja még biztos nincs.

2017. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Cérnatartó állvány, ha még nincs neki, de ez drágább. Orsók, ha tudod a varrógépe márkáját, azokból sose elég. Fhiskars olló, vágólap, körkés, farmeranyag mondjuk, ha farmerokat is varr, azzal nem tudsz mellényúlni, esetleg ha ismered az ízlését akkor valamilyen textil.
2017. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!