Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A sütőt hogyan takarítsam ki?

A sütőt hogyan takarítsam ki?

Figyelt kérdés
Már akad benne sajnos odaégett zsír is. Hideg zsíroldó? Ecet forralás? Férfi vagyok, ezt tessék figyelembe venni.
2018. jan. 21. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Well done hideg zsíroldó elég és persze egy pár gumikesztyű meg egy guriga papírtörlő.
2018. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire jó a Well Done? Veszek holnap.
2018. jan. 21. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Válogass:

[link]

2018. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem volt még tapasztalatom előtte hideg zsíroldókkal, ezért vettem az első cuccot ami volt a Pennyben.

A konyha ótvarul nézett ki, minden bútoron ott ült a levakarhatatlan zsír a beleragadt porral. Ezt csak ráfújtam és letöröltem minden erőfeszítés nélkül. Viszont nem használtam kesztyűt, amitől másnap úgy nézett ki a kezem, mintha leáztattam volna róla a bőrt.

2018. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mennyi volt a Penny-s és milyen színű, nem emlékszel? Hogy könnyebben megtaláljam.
2018. jan. 21. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Well done hideg zsíroldó
2018. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fehér-zöld szórófejes flakon zöldes címkével és arany Well done felirattal, azt hiszem ezres volt ha nem volt akciós.
2018. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, a Penny-s is Well Done volt! Így már tudom. Azt hittem valami Penny saját márka.
2018. jan. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!