Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy mossak h ne legyen...

Hogy mossak h ne legyen kemény, szagtalan a ruha?

Figyelt kérdés

Egy ilyen mosógépem van:

[link]

Szóval használok calgont, vízlágyítót, meg ariel mosókapszulát. De már tényleg mindent kipróbáltam. Mivel lehet a baj? Mindig olyan kemény, száraz a ruha és illata sincs. Esetleg tudna valaki segíteni? Már nagyon elvagyok keseredve.



2018. febr. 11. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Ariel szerintem egy nagy semmi... Én áttértem folyékony Persilre. Jó öblítő is kell. A másik, hogy 30 C-on beleül a vízkő a ruhába, hiába a csodaszerek. Amit lehet 60 C-on mosok.
2018. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet, hogy pont az öblítő rakódik bele a ruhába?

Én a helyedben ezentúl következetesen ecetet használnék öblítő helyett. Aztán figyelném a hatást.

(Megj.: az Arielt nem ismerem, mi Amway-termékeket használunk, de szerintem nem a mosóporon múlik.)

2018. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Más ember meg komoly pénzeket költ mosodában, hogy szagtalan legyen a ruhája.
2018. febr. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is 60 fokon szoktam mosni, próbáltam alacsonyabban de akkor nem szedi ki a koszt. Valószínű akkor lecserélem az öblítőt és a mosókapszulát is.
2018. febr. 12. 07:51
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Van itt valaki, aki mindenre ecetet ajánl, de hidd el, nem csodaszer. Éppen hogy öblítő nélkül lesznek kemények a ruhák, főleg ha túl sok mosóport használsz. A kapszulából szerintem túl korán kiolvad az öblítő, semmit nem ér.
2018. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az öblítők bevonatot képeznek a ruhán, attól lesznek kemények. Hosszú évek óta csak cetet használok öblítésre, a ruhák puhák maradnak és tiszta illatúak lesznek. A mesterséges szagokat nem szeretem.
2018. febr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Én folyékony Persilt, és Silan öblítőt használok, a ruhák puhák és illatosak.A kislányom nagyon kényes, ha kemény lenne a ruha, suliba sose érnénk oda.

Ecettel nem öblítenék, azt meghagyom a savanyúsággyártó cégeknek.

2018. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!