Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vendégek után otthon a wc-t...

Vendégek után otthon a wc-t le szoktátok fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Nincsenek fertőző vendégeink, de egyébként sem szeretek túlzásokba esni, mert nem vagyok kényszeres.

Ha látom, hogy valakinél valami félrement, azt természetesen feltakarítom, legyen az családtag, vagy vendég.

2018. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Le.


Bár őszintén, nekem mindegy, mert a saját családtagjaim után sem szoktam ráülni a wc-re, és azért nem fogok minden klotyózásuk után takarítani, hogy én leülhessek nyugodtan. Valahogy borzongok a ráüléstől, bárki után is.

Csak akkor ülök rá, ha tuti nem ült más rajta, vagy sokáig egyedül vagyok otthon. De akkor se mindig, mert rájöttem, hogy hideg az ülőke, és az sem túl kellemes. :))

2018. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Változó. Előtte mindig kisikálom, utána csak akkor, ha szükségesnek látom.

Amiatt, hogy este átugrottak két órára, és egyszer valaki elment mosdóba, amiatt nem sikamikálom. De mondjuk a múltkor pl. párom haverjának sikerült kicsit becsiccsentve megérkeznie, és bár nem lett rosszul, azért na... utána takarítottam mondjuk.

2018. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Normális esetben miért kellene FERTŐTLENÍTENI a vendégeink után a vécét? Eleve olyat nem hívok az otthonomba, aki után fertőtleníteni kell bármit is.
2018. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Igen.

Előttük is. Bár a családom tagjai nem pisilik le a wc ülőkét, nem is pisilnek mellé. A wc kefét is tudjuk, hogy mire van. De úgy érzem illik, frissen kitakarított wc-vel várni a vendégeket. (Ha előre tudom, hogy jönnek.) Mint ahogy vendégeknek teszek ki kéztörlőt, és nem abba kell törölniük, amit mi már lehet, hogy pár napja használunk.

És utánuk is le szoktam fertőtleníteni. Sajnos, azt vettem észre, hogy sokan nem figyelnek oda, és mellé megy, vagy kifröcsög, nyilván férfiaknál, vagy talán nőknél is, ha nem ülnek rá. És látom a kis pettyeket az ülőkén vagy a földön. Gondolom, ezt sokan észre sem veszik, mert jó néhány helyen láttam már, hogy ilyen a wc.

2018. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk van külön vendég wc a földszinten.

Az emeleten lévőt idegen nem használhatja!

2018. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

“Nincsenek fertőző vendégeink,“

Honnan tudod? Megkérdezel mindenkit, hogy neki, vagy a partnerének, lakótársának nincs-e gombás, vagy szexuális úton terjedő fertőzése? Ha nem, akkor simán lehet, hogy vannak fertőző vendégeid.

2018. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk fertőtlenítő zsiliprendszer van a bejáraton, tehát szinte semmit nem kell bent fertőtleníteni. A barátaink eleinte kicsit furcsán néztek, hogy vetkőzniük kell, mielőtt bejönnek, de lassan hozzászoktak.
2018. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy kilépnek az ajtón. Kéztörlőcsere, wc fertőtlenítés.
2018. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!