Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiszúrtam otthon magamnak a...

Kiszúrtam otthon magamnak a fülemet, mivel tudom fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
Kifőztem egy tűt és kiszúrtam a fülem, de nem tudom, hogy mivel fertőtlenítsem a lyukat és a fülbevalót amit beleszeretnék tenni légyszíves segítsetek.:)
2013. jún. 17. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
alkohol, betadine
2013. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha más nincs egy kis pálinka...
2013. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hogy csináltad? Èn is akarok a balba egy màsodik lyukat. Nagyon fàjt? Leírod nekem hogy gogy csinàltad? Köszönöm!
2013. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem tudom kérdezö milyen tüvel csinálta de sima biztosito vagy varrotü nem jo. egyrészt nincs rajta fogás, másrészt semmi éle, kinszenvedés megcsinálni vele(tinitapasztalat)


elmész gyogyszertárba, veszel sima injekcios tüt(van csak tü,nem kell a többi része) fillrekbe kerül csak nézd meg mekkora a fülbevalo pöcke, az jo ha befér a tű belsejébe,mert miután átlyukasztod, beleteszed a pöcköt a tü lyukába és azzal együtt áthuzod a füllyukon.


az injekcios tü gyorsan átmegy a füleden.


fertötlenités és kész. kicsit fáj, de nem vészes. magadnak csinálva amugy is kevésbé fáj.

2013. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és elötte fertötlenitsd a füled. a tü meg steril.
2013. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Köszönöm szépen! Ma este megcsinálom. Ha lejegelem kevésbé fog fájni?
2013. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem probáltam. de simán elviselhető a fájdalom. mint mikor szurit kapsz csak ez vastagabb tü.
2013. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Megcsináltam! Lejegeltem, meg lefertőtlenítettem a fülbevaló, és a tűt, aztán csak áttoltam. Egyáltalán nem fájt, mert nem éreztem a fülem a jegeléstől. Most egy nagyon kicsit fáj, de el lehet viselni. Egy hónapig hadjam bent a fülbevalót?
2013. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amig be nem gyogyul mindenképp benne kell lennie.ha begyogyult cserélgetheted. forgasd is,nehogy ránőjön a bőr.közbe is fertötlenitgesd.
2013. jún. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia. En par perce lyukasztottam ki a fulemet,az egyikben 4 lyuk,masikban 3 lyuk van. mind a 7 fulbevalot megmostam egy pohar fogkremes vizben(az kimarja belole a bacit) aztan megegettem ongyujtoval a fulbevalok veget,utana pedig egy kupak palinkaba(ha nincs otthon palinkad,jo a likor vagy akarmilyen alkoholos ital, akar arces vagy parfum) es belemartottam egy fulpiszkalot,igy mindegyik lyukat bekentem vele:)) utana mar nem fajt egyik sem,sot..eszre sem veszem,hogy benne van a fulemben 3-4 fulbevalo:)) kicsit elkesve irtam,gondolom mar meg is oldottad.
2014. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!