Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Profi háziasszonyok, mit...

Profi háziasszonyok, mit gondoltok, hogyan lehet mosni a matrachuzatokat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok itt arra,hogy hány fokon kell kimosni egy félig pamut,félig műszálas,franciaágyhoz való matrachuzatot ahhoz,hogy ne menjen össze annyira.Illetve azt is leírhatjátok,hogy milyen kímélő mosószereket használjak!Köszönöm a válaszokat,előre is!
2010. jún. 7. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

max 40 fok, érdemes folyékonnyal, hogy ne maradjon benne mosópor.

ja, és azt tudod már, hogy hol fogod szárítani?

nekem ilyen esetekben nem is a mosás hanem a szárítás a gond...

2010. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha sötét 40fokon,ha fehér 60 fokon.De egyébként amikor megvetétek,kellett volna rajta lenni egy címkének.Kímélő mosást javaslom.Vannak nagyon jó folyékony mosószerek,amelyek védenek a bolyhosódástól ,és védik a fakulást.és a nyúlást.
2010. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:Igen,tudom hol fogom szárítani,úgy terveztem,hogy egy szétnyitható létrát lefóliázok,és arra terítem rá. :)Te hol szoktad az ilyesmit szárítani?(csak kíváncsiságból.:))


Amúgy köszönöm mindkettőtöknek,remélem,tényleg nem fog összemenni.

Szép estét!

2010. jún. 7. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Minél alacsonyabb hőfokban mosd, de még úgy is megy össze valamennyit. Én csak egyszer vettem le, de alig tudtuk visszarakni a matracra, még egyszer nem mertem kockáztatni :))
2010. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Kár,hogy későn olvastalak,mert a huzat lassan megszárad...és nem a matracon. :(
2010. jún. 9. 17:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igaza volt az utolsó válaszolónak:a matracra a huzatot visszatenni teljesen nem tudtuk. :(
2010. jún. 27. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!