Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet kiszedni a vért...

Hogy lehet kiszedni a vért világoskék farmerből? 19/L

Figyelt kérdés
Menstruálok és átáztam. Nem akarom kidobni kedvenc nadragom,pasimtól kaptam.
2018. febr. 17. 11:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát: tanultál az esetből -> havi idején sötét nadrágot hordasz.
2018. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sötétet szoktam hordani.De suliba jött meg és nem tudtam h megfog jönni 1 héttel később kellett volna.
2018. febr. 18. 09:50
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha azóta nem mostad meleg vízben, akkor a DM-ben kapható Gallseife szappannal dörzsöld át, akár többször is. Amíg ki nem jön a folt, csak hideg vízzel szabad átmosni.

Mosható betéteket is így lehet kimosni. (Én is azt használok, a világos színű betéteim is olyanok, mint az újak)

Ha viszont már kimostad meleg vízzel, akkor nincs ötletem.

2018. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én samponnal szoktam kiszedni a vért ruhából. Bár azt hozzáteszem, hogy mindig azonnal nekiálltam, amint rákerült a vér.
2018. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod még, vanisht vagy egyéb folteltávolitót teszel kb negyed órára a foltra egyenesen, utána kimosod, kidörzsölöd hideg vízzel, és megismételed... Egyszer csak kijön... Vagy halványul. Újszerű nem hinném hogy még lesz... Esetleg még megpróbálhatod klórban kifehériteni azt a részt, vagy sötét textil festékkel besötétiteni
2018. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!