Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elviselhető penész elleni szer?

Elviselhető penész elleni szer?

Figyelt kérdés
Eddig a Szavo-t használtuk, és az szépen el is tüntetett mindent, de a szaga valami borzasztó! Nem lehet utána megmaradni a szobában, ezért kéne egy olyan penész elleni szer, aminek elviselhetőbb az illata. Tudtok esetleg ajánlani valamit?

2018. márc. 11. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Az okot kellene megszüntetni.

Páratartalmat csökkenteni, felületi hőmérsékletet növelni.

2018. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos aktív klór tartalmú szert ibolya vagy banán illatban még nem készítettek. A klór sajnos ilyen szagú. De cserébe hatásos!

Közvetlenül a permetezés után is 5 perc kereszthuzatot és a megszáradás után - kb egy óra múlva is 5 perc kereszthuzatot ajánlok, ha zavar a klórszag.

2018. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az okokat sajnos nem tudom megszüntetni, mivel a Balatonnál lakunk, és itt mindig nagy a pára...


Eddig is, kb. egész nap tárva-nyitva volt minden, de sajnos estére maradt az elviselhetetlen szag...


Köszönöm azért a kommenteket. Reménykedtem abban, hogy megoldották már ezt az illat problémát, úgy, ahogy a festékeknél is van már kellemes, citrom illatú.

2018. márc. 12. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyetlen elviselhető szer, aminek nincs szaga a megfelelő szellőzés. Küldtem privátban egy hosszabb írást. Olvasd el, a német gyakorlatot (rejett ablak szellőző alkalmazása) taglalja.Nem rég kezdtem el a témával foglalkozni. legutóbb egy mérnök(én nem vagyok az) a pécsi Pollack Expo-n szó szerint azt mondta nekem,hogy idehaza a nem kielégítő szellőzés miatt "rohadnak" az épületek.Ha nem tudod a hosszabb üzenetet olvasni, mert nem emészthető az oldal számára, adj el mail címet és elküldöm pdf-ben. Azt nem tudtam csatolni.
2018. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!