Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ezeket a barna foltokat mi...

Ezeket a barna foltokat mi viszi le a fürdőkádról?

Figyelt kérdés

Eddig Domestic univerzális tisztítóval próbáltam és Cifel, de még se moccan. Plusz az előző lakó nem tudom mit öntött a kádba, mert még ártana, és jó lenne tudni mi az amit ne használjak.

[link]


[link]


[link]


2018. márc. 30. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Sósav?
2018. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1: Azt nem szabad, lemarja a zománcot.

Ha vízkő, akkor citromsav. A vegyszerboltban mondták (azurvegyszerbolt.hu), még nem próbáltam ki.

2018. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sósav tilos. Ecettel próbáld. A citromsav is ugyanolyan, csak sokkal drágább az ecetnél. Hagyd a folton az ecetet , csak azután dörgöld a foltot.
2018. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt drágább, 10 dkg 100 Ft, azt 1 liter vízben kell feloldani.
2018. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sima zománc kopásnak látszik.
2018. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A barna részek? Van ahol ilyen cseppfoltos.
2018. ápr. 1. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nagyon elhanyagolt a kád. Lányomék albérletében valami hasonló volt, több havi sok-sok VIM-es súrolás után hófehér lett.
2018. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fújos fürdőszobai tisztítószerrel nem sokra mész ennél a barnaságnál. Vagy töményen tegyél rá fehérítős domestost, vagy a lildben van saját márkás vízkőoldó, ami nagyon jó (nem a fújós).
2018. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!