Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Pohár öblítése?

Pohár öblítése?

Figyelt kérdés

Ez hülye kérdés lesz, előre is bocsánat.


Amikor el szeretnék öblíteni egy poharat vagy bögrét (nem elmosogatni, csak öblíteni, mert például régen volt mosogatva, vagy ugyanabból a pohárból innék egy másfajta italt), akkor hogy illik? Öblítsem le csak belül, vagy a peremét is körbe? Ez utóbbi esetben le fog róla csurogni a víz, ami mondjuk nem annyira gáz, ha én iszom belőle, meg meg is lehet törölni, de az is idő. Viszont ha csak belülre engedek vizet, és kiöntöm belőle, akkor lehet belőle inni rögtön kényelmesen az egyik oldalon, csak ebben az esetben a peremét nem öblítettem le teljesen, és az meg nem túl higiénikus. De azt sem akarom, hogy jól átöblítem mindenhol, aztán másnak nem adhatom oda inni belőle, mert csurog le

az oldalán a víz.

Ti hogy szoktátok?


2018. ápr. 11. 01:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval nem egy teljes mosogatásról kérdezek, csak egy sima vízzel való öblítésről, ami után rögtön innék (vagy másvalaki inna) is a bögréből.
2018. ápr. 11. 01:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha más is inna belőle, akkor mindenképp a szélét is lemosnám,még ha vizes lesz kívülről, akkor is, de...nem iszunk mosogatás nélkül más poharából!!
2018. ápr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én mindig elmosok rendesen mindent, nem öblögetek.

Az gusztustalan szokás.

2018. ápr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző, szerepel a leírásban, hogy el van mosva, de ha 3 év után veszek elő egy poharat a szekrényből, én is szeretem elöblíteni a pókok és a por után...


Kérdező, én rendesen megmosnám vízzel s megtörölném egy tiszta ruhával, akkor nem csurog. Igen, idő, pár másodperc, nagy dolog. Én kérdés kiírásra és agyalásra jobban sajnálnám az időt :)

2018. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!