Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megittam egy pohár pezsgőt,...

Megittam egy pohár pezsgőt, milyen jelek buktathatnak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Soha èletemben nem ittam és nem is akarom elkezdeni , csupàn most szilveszterkor szeretnèk koccintani egy baràtnőmmel. Ha èjfèlkor megiszunk egy pohàr pezsgőt és 2-re jönnek értem anyàèk , figyelnem kell valamire , hogy ne bukjak le ? Nincs tapasztalatom , de szerintem 1 pohártól mèg nem fog keresztbe àllni a szemem. Esetleg lehelet vagy valami trükk lebuktathat ? Mit tehetek ellene ? Előre is köszi. (Anyàèk megkérdezése előre kizàrva , mèg azon is gondolkodtak , hogy jó ötlet-e beengedni szilveszterezni egy panelházba 1 làny és az anyja mellé)


Ùgyis kérdezni fogjàtok- 15L


2017. dec. 30. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Egyél előtte 1-2 szelet Zsíros kenyeret. Felszivja a piát.
2017. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
74%

Szia!

Szerintem érdemesebb ezesetben alkoholmentes pezsgővel koccintanotok. Ha belegondolsz ezzel az egy pohárral csak vesztenivalód van. Megiszod azt a picit és nem buksz le, két napra múlva már nem is fogsz emlékezni rá, milyen érzés is volt. Viszont ha megiszod és a szüleid észreveszik rajtad (valószínű), akkor esélyes, hogy jó ideig nem engednek el sehova, szerintem értelmetlen ezt "kockáztatni". Igazából a te dolgod, csak segíteni szeretnék, én az alkoholmentes pezsgőre szavazok, abból is az édesre, mert a lányok általában azt szeretik. Minden jót kívánok! :)

2017. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Könyörgöm , èletemben nem ittam mèg energiaitalt , cigit mèg csak nem is fogtam , a jegyeim és magaviseletem kitűnő. Egyszer akarok meginni egy kis pezsgőt , azt is mert hajt a kivàncsisàg , erre meg kívànjàtok a lebukàsom. Köszönöm. Nem elzülleni készülök , nem is "menősègből" csinàlnàm. Nézzetek tükörbe és gondoljàtok magatokat a helyembe , titeket nem hajtott tini fejjel a kivàncsisàg ? Ti nem ittatok meg sutyiban egy kis bort vagy valamit, csak mert érdekelt az újdonsàg? Egész èvben itthon ültem , még csak a faluba sem engedtek ki a féltő szüleim .Persze , most dícsèrjètek őket... nevelnek egy lànyt aki 15 èves lètére nem ismeri a falujàt. Gondolom ezt is csak azért csinàljàk , nehogy megerőszakoljanak vagy megverjenek a falubeliek... Istenem , mi lesz így velem később ? Ha már a saját falumban kèpes vagyok eltèvedni , hogy fogok önàllósulni ha mindent megtesznek helyettem míg èn a szobàmban raboskodom ?
2017. dec. 30. 21:45
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Én vagyok a 2. válaszoló.

Adjam azért áldásom, mert sajnállak? Nem.

Megközelítés máshonnan: 32 éves leszek holnap és nem fogok inni. Mert a jókedv nem ettől függ.

2017. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Egyel valamit, pl egy szendvicset es dobj be egy ragot, mire jonnek erted. Nem lesztudom semmi bajod. Egy pohar pezsgo, plane 2 ora mulva nem egy nagy cucc. Addigra ha erzel is valamit tole, ki is fog menni. Csak a leheleted miatt kapj be valamit meg utana egy ragot.
2017. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
66%

Egyetlenegy pohár-tól (méghozzá pezsgőtől) faszbajod se lesz, túlparázod, de ha tényleg nagyon félsz, akkor egyél előtte valamit,és utána is.

14/F

2017. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves 2. vàlaszoló! Ismét nem találtad el , nem menősègből de nem is jókedv miatt akarok inni. Sanda gyanú , de szerintem ahoz picit több kène 1 pohàrnàl + pezsgő helyett valami szeszesebb ital. Miért nem lehet megérteni egy kivàncsi tinit ? Lehet , hogy megkóstolom és kiöntöm mert nem fog ízleni vagy valami...


Ui.: Mindenkinek köszönöm a hasznos vàlaszokat.

2017. dec. 30. 22:02
 8/15 anonim válasza:
18%

Az ezelőtti válaszoló vagyok


Én megértelek, 1 évvel fiatalabb vagyok, bár én is osztály elsó vagyok, nekem megengedik a szüleim h kijárjak, barátaimmal legyek, és megértem h megöl a kíváncsiság, én 12 voltam amikor megittam az 1.pohár boromat, nem vagyok valami alkesz 😅 csak szülinapokon meg egyébeken megiszok picit,

Jah, és ez csak pezsgó 😂

Hidd el, ha ketten a barátnőddel az egészet kiinnátok se lenne veletek semmi 😂


Majd írj az élményeidről.

2017. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

3. válaszoló vagyok. Mint említettem, ez a Te döntésed, ha eldöntötted fixen, hogy megiszod, akkor annyira érdemes figyelned (mint előttem többen is elmondták), hogy ne éhgyomorra idd. A második válaszoló egy nyomorult gyökér, aki beleokoskodik más dolgába és idiótaságokat beszél, az ilyen embereket érdemes figyelmen kívül hagyni.

Az utolsó válaszolóra reagálva, azért túlzásba ne essünk, egy átlagos pezsgő 8,5% alkoholtartalmú, egy fél üveggel, ha megiszom még én is megérzem, pedig már 23 éves vagyok és nem is kis darab. :) A lényeg: egyél és igyál, ez a sorrend. :)

2017. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi.Nem , tènyleg nem fogok 1 pohàrnàl többet inni. Mint mondtam , lehet , hogy annyit sem.


Ui.: BÚÈK előre is mindenkinek.

2017. dec. 30. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!