Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért jobb a mosógél, mint a...

Miért jobb a mosógél, mint a mosópor? Gyerekrukánál milyet használtok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokszor nem oldódott fel a mosópor és foltos lett a ruha vagy egyenesen ki tudtam belőle rázni :-)

Én ezért váltottam folyékonyra. Egyébként hatásfokban nem érzek különbséget.

2018. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

A mosópor sokszor magas hőfokon (60) sem oldódott fel teljesen, látszott a ruhákon, főleg a sötéteken.

A géllel nincs ilyen gond.

Perwollt használok. (színeset és fehérhez valót)

2018. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Inkább a kísérő anyagok nem oldódnak fel. Nekem még egyik mosóporral sem volt ilyen gondom, pedig jópárat használtam.
2018. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is ez volt, sokszor nem oldódott fel, elegem lett abból, hogy ottmarad az adagolóban, és a sötét ruhákon is meglátszott időnként. Amióta saját háztartásom van, kizárólag géllel mosok, azóta anyukám is áttért rá. Amúgy különösebb hatásbeli eltérést nem vettem észre. Általában arielt használok. A gyerekes részhez még nem tudok hozzászólni:).
2018. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!