Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb mosószer,...

Melyik a legjobb mosószer, amitől tisztaság illatú lesz a ruha?

Figyelt kérdés

Olyan mosószert keresek, ami diszkrét, tisztaság illatot kölcsönöz a ruháknak.

A legtöbb mosószer túlságosan gejl vagy illatosított.

Tudnátok e olyat ajánlani, ami bevált és diszkrét jó illata van?

A főbb márkákat kipróbáltam (Ariel, Persil,Tomi stb. ezek túl intenzívek, erős illatúak.)

A mosószóda, mosódió meg nem vált be nekem sajnos, mint mosószer.

Öblítő is érdekelne, ha van olyan, ami bevált. Köszi!



2017. márc. 7. 20:11
 1/4 anonim válasza:
Hat az oblitotol lesz illata a ruhanak, nem a mososzertol. Jo attol is nyilvan lesz valamennyi, de az oblito arra lett kitalalva hogy mosas utan illatozzon a ruha. A kek coccolino isteni👍🏻
2017. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most épp perwolt használok, vettem a tescoba souldrops öblítőt és majd a mosószerét is ki szeretném próbálni, a surf is tetszett mert jó illatúak voltak a ruhák.

Amúgy valóban az öblítőtől lesz illatos a ruha,de mióta szárítógépet használok én csak a mosószer illatát érzem rajtuk, hiába az öblítő az illatkendő, ezért is cseréltem le a jól megszokott arielt mert annak nincs valami jó illata.

2017. márc. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most surf mosószert használok, hozzá kék coccolinot. Elég friss, visszafogott illata lesz a ruháknak. Ha lenort teszek mellé, akkor már erős illata lesz. Teregess a szabadban!
2017. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A coccolinonak vannak új öblítői amiknek fehér alapú a flakon csomagolása, van jázmin, levendula és játszint illatú. Ezek természetes virág illatot adnak a ruháknak és nem tolakodóak, enyhe természetes virág illata van, enyhíti a mosószer illatát is! Ha esetleg nem jön be a coccolino akkor a Silannak is van ilyen öblítője (pure & natural) írisz, jázmin és levendula illatban (flakon nem átlátszó és kék, zöld, lila színű) ha gondolod próbáld ki őket :)
2017. okt. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!