Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Well Done hideg zsíroldót...

A Well Done hideg zsíroldót mindenképpen csak kesztyűvel lehet használni vagy nem annyira fontos? Nagyon erős szerről van szó?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a kesztyű,mert leveszi a bőröd is .
2018. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szétszívja a bőröm és felpuhítja a körmöm.Kell egy hét mire rendbejön. Plusz ami vegyszer felszívódik a bőrön át.
2018. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Biztos az arra érzékenyeknél okozhat irritációt, én kesztyű nélkül szoktam használni.
2018. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Attól függ, mennyire érzékeny a bőröd. Én ma délután takarítottam pont ezzel a sütőt - kesztyű nélkül -, de semmi különöset nem tapasztalok. Talán picit másabb, szárazabb tapintásúak az ujjvégeim, de majd bekenem kézkrémmel lefekvés előtt, és ennyi.
2018. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Még szájmaszkot is veszek fel, annyira irritálja a nyálkahártyám.
2018. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Én nem bírom a kesztyűket, ezért sem használom a legdurvább szereket.

Hidegzsíroldó viszont néha kell. Azok leoldják a zsírt a kezemről, nem kellemes. Jó, bekenem, szóval alkalmilag (ahogy nekem kell) elmegy, de pont a lényegüknél fogva nem jó puszta kézzel erős zsíroldókat alkalmazni.

2018. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
mindenképpen vegyél kesztyűt. leoldja a zsírt az ujjaidról is
2018. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 putti1912 válasza:
64%
Januárban költöztünk. Nagy takarítás volt és nem volt rácsavarva a spray-fej. A másfél éves kislányom magára borította és gyakorlatilag úgy lemarta a lábáról a bőrt, hogy a sürgősségin azt mondták ez égési sérülésnek minősül.(Bent is fogtak). A lényeg, hogy szerintem használj kesztyűt, és tényleg ne hagyd magára a flakont ha van gyerek a lakásba.
2018. ápr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
A hatóanyaga nátrium-hidroxid. Ismertebb nevén marónátron. Erősen lugos kémhatású. A bőrt is roncsolja. Ne csak keszzűt de légzésvédőt is hasnálj.
2018. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
77%
Kis és rövid ideig még belefér, de rendszeresen komoly lesz. Csak telik gumikesztyűre.
2018. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!