Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehetséges, hogy van szaga a...

Lehetséges, hogy van szaga a szekrénynek? Pontosabban a ruhákat amit oda rakok érzek egy szagot.

Figyelt kérdés

Lehet a régi szekrény? Vagy más honnak kapják a ruhák a szagot?


És ha szekrény, tudok valamit ezzel kezdeni?



2018. jún. 2. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet kapni szekrényillatosítót, de egy csokor levendula is megteszi, még a molyok ellen is jó.

Nekem egy margarinos dobozban van a szekrény aljában egy maréknyi, öblítővel átitatott vatta és tökéletes.

2018. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
77%

A régi szekrénynek tényleg van szaga, még a fiókoknak is ami a szellőztetés hiánya miatt van. Havonta mikor itt a jó idő kellene szellőztetni fél napokat a szekrényeket, semmi nagy dolog csak kinyitni mindent ami nincs útban.


Mintha hallottam volna valami szagtalanítóról csak nem vagyok benne biztos. Szerintem jó lenne kipakolni és valamivel kimosni alaposan és utána illatosítani.

2018. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet bizony. Nemrég pár hetet albérletben voltam egy emeletes téglaházban. A szobában régi szekrények voltak és valószínűleg nem nagyon volt szellőztetve. Minden ruhám büdös lett, de pár nap után eltűnt a szag, mivel nyitottam ablakot. De például a költözéshez használt vastag nylon zsákoktól is nagyon büdös lett minden holmim. Szekrényajtókat kinyitottam, ágyneműtartót is, vettem illatosítót, most már nem érzeni.
2018. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!