Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért olyan gyenge mostanában...

Miért olyan gyenge mostanában a hypó? Nincs szaga sem, és nem fehériti ki a wc-t. Vagy van különbség köztük?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Azért mert a gyárto jobban higitja mint kéne.A multu akinek eladja ad neki 40 forintot egy liter hypoért kb. abbol kell csináltatnia flakont meg kell venni a tömény hypot amit fölhigit megfelelö százalékra.Töltögépet kell üzemeltetni raklapozni szállitani stb-stb.

Ja,meg senki nem ellenörzi,hogy mekkora a higitás.SAJNOS.

2018. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jav:multi
2018. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Marha jó ! De inkább adná drágábban, és akkor lehetne használni. Lehet valahol erősebbet kapni?
2018. jún. 5. 19:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudja drágábban adni,mert a multi csak annyit ad érte....
2018. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én már évek óta figyelem, hogy mindegyik más és más, egyik gyengébb mint a másik. A narancssárga kupakos 1 literesek az igaziak, jó erősek, a Sparban vegyél.
2018. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én már csak a Domestosban hiszek. Elsővel egyetértek, 80 Ft-os a "legjobb" hypo, amit találtam, (értsd: nem folyt ki a hypo, és nem marta szét kívülről a dobozt, 40 Ft-ért ilyet is láttam), és ez a "legjobb" sem csinált semmit, amikor fehéríteni kellett volna. Mindenképpen pénzszagot érzek a probléma körül.

A Flóraszept szintén kuka ilyen szempontból jó ideje.

Fehéríteni még a fehér Vanish tud, azt meg nem értem, miért viszi ki a vérfoltot, ha nem hypo tartalmú.

Szóval: a Domestost tudom ajánlani.

2018. jún. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, nekem cég hozott olyan vacak WC csészét (közös felújítás társasházban), hogy azon is múlik, milyen az anyaga. A Cif Ocean felmosó tökéletesen fehéríti, amúgy meg fentebb írtam, Domestos. Előző vagyok. (nem akarom tudni, mi van ezekben a tisztítószerekben :( )
2018. jún. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem én vagyok a hülye. Férjem szerint nem változott semmi, Ő érzi a szagát stb.
2018. jún. 6. 06:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ipari hypo-t veszek,évente a 10 liter elég.

Csak "állampolgári kapcsolatok útján" = feketén lehet hozzájutni.

Olyan erős,hogy ha kilöttyen az udvaron,pezseg,mint a sósav...

2018. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rendesen rácsavarva a kupak, és a levegő széndioxidja hatására képződő szénsav miatt elbomlott és hatástalanná vált. (Elillant belőle a klór.)
2018. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!