Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van különbség, ha a kenyeremet...

Van különbség, ha a kenyeremet római tálban, vagy új cserép balkonládában tartom?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a kenyérnek térre van szüksége és természetes anyagra, így szóba jöhet a fa kenyeres tartó, vagy olvastam, hogy a római tál is tökéletes.

Elvégre természetes anyag, 'szellőzik is '.

Csak azok nagy helyet foglalnak és drágák.

Így mi lenne, ha vennék az OBI áruházban egy cserép balkonládát, ami gyakorlatilag ugyanúgy olasz gyártmány, sőt arra is r van írva, hogy római, szóval gondolom ez magát a típust vagy az anyagot jelöli.


A balkonláda pedig hosszúkás, 1 kiló kenyér alakú, hogy mondjak, könnyebben is tárolható benne a kenyér, mint egy kerekebb római tálban.


Anyagát tekintve, nem hiszem el, hogy lenne különbség, elvégre a növény nevelésére szolgál a balkon láda, káros anyag nem nagyon kéne, hogy benne legyen.


Funkcióját tekintve, szerintem egy és ugyanaz.

Csak keresek rá valami vágódeszkát, mint fedő.


Gyakorlatilag ez hasonló,amit én akarok, mint amiket most lehet venni, hogy bambusz rostos műanyagból gyártanak ilyen hosszított formát, mint egy lavór, és rá bambusz vágódeszka fedő.


Csak én ezt így olcsóbban megoldom, mert 1400 Ft a cserép balkonláda.


Esetleg vegyész, vagy kertépítésben jártas kollega tud valamit mondani? Vagy keramikus?


2018. jún. 10. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vegyész, de szerintem teljesen igazad van, jó ötlet. :)
2018. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!