Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Régi porszívómhoz nem kapok...

Régi porszívómhoz nem kapok porzsákot. Mennyire jó ötlet, hogy pl. egy lepedő-darabból fabrikálok egyet?

Figyelt kérdés
Konkrétan Rakéta porszívó. Egyébként működik.
2018. jún. 15. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Ne lepedőből mert az gyenge. Farmerből csináld, örök élet + 1 nap.
2018. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én másik porzsákból csináltam, leszedtem a ragasztott elejét és átragasztottam másikra. Működött.
2018. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem van egy eredeti bontatlan csomag, de megtartom mert retró. :D

[link]

2018. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötleteket!!! - Azt hiszem, én farmerból fogom csinálni. Nem tudom, kell-e bele az a flies - réteg, vagy működik a dolog anélkül is(?) Nagyon profi az a leírás, ami a linken olvasható. Én nagyon leegyszerűsítem a dolgot, mert a rakéta porszívó kialakítása olyan, hogy bilinccsel szorítható oda a porzsák - így (feltételezem) nem is kell nagyon "előlappal" bajlódnom - varrok egy körhengert (zsákot) farmerból, aztán kitűröm (ráhajtom) a porszívó peremére, a csöves részt rábilincselem, és (szerintem) működik is (ahogy én elképzelem). Nem tervezek neki már nagy jövőt, előbb-utóbb úgyis kell vennem egy újabbat - de amíg még működik - használom.
2018. jún. 15. 09:58
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
vegyél új porszívót. ki használ még rakétát, komolyan
2018. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"ki használ még rakétát"

Ebben van valami. Van nekem is otthon rakéta, a szívóereje katasztrófa a tizenötezres Bosch-hoz képest, csak a cuculista romantika tartja még életben (főszedi a padlószőnyeget is! - ja, és a laminált padlót is szétbhahssza).

2018. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi!! - előbb-utóbb csere lesz.
2018. jún. 15. 12:30
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy régi NDK van,mi a mama "tundra" alsójából csináltunk bele ruhazsákot(ha tudod,mi az a "tundra")
2018. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi!! Tudom...(láttam olyat - nem vagyok már "mai gyerek)(sajnos) - Előző hozzászólóknak még annyi: itt, ahol használom, nagyon megfelel ez a régi masina. "Normális" helyre egy "rendes házba" én is vennék egy modernebbet (szebbet)..Köszi mindenkinek!!!
2018. jún. 16. 07:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagy műszaki áruházak porszívó osztályán kérj segítséget. Néhány éve több típushoz is tudtak üríthető (tartós, nem papír) porzsákot adni.
2018. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!