Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Eldugult a Wc-m, mit csináljak?

Eldugult a Wc-m, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most vágtam fel a sárgadinnyét,és a magjait,egy kis husát a WC-be öntöttem. Tudom,hülyeség volt.......de eddig soha nem dugult el ettől.

Na,mit csináljak? Szerintetek pár óra,vagy egy nap múlva el fog ázni a cucc és akkor megfog oldódni a probléma,vagy ide más megoldást kell keresni?

Mégegyszer,tudom feleslegesen hülyeséget csináltam

de most egy picit aggódóm...És nem tudom hogy mi a megoldás..



2018. jún. 21. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Wc pumpa nem viszi le? Ha nem akkor vegyi tisztító, flakonra ráírják, hogy hogyan kell használni.
2018. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Wc pumba

Ha vegyszer,ahhoz tudni kéne az elvezető cső eternit vagy műanyag,úgyan is " szétolvaszthatja" a rendszert.

2018. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi,amúgy a 20% ecet az nagyon nagy hülyeség,gondolom az ecet szétmarja a cuccot,nem? Vagy most nagyon nagy hülyeséget irtam?

És ha beleönteném az ecetet,mennyi idő múlva fog hatni?

2018. jún. 21. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ecet vízkőre tök jó, de a gyümölcsöt nem fogja lebontani. vegyél wc pumpát, húzd le az öblítőt és mozgasd a pumpát föl le.
2018. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor ha nincs pumpa otthon javaslom csőgörényt is.

Bár nincs biztos megoldás,a " dugulás elháritó" is először ezeket javasolja,amugy a kiszállás se olcsó :/

2018. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
PUMPA! Hány éves vagy, ember?! Ne legyünk már ennyire életképtelenek. Meg az ecet szétmarja a gyümölcsöt... honnan szedsz te ilyeneket?
2018. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4-es válaszát kiegészíteném annyival, hogy a pumpa fel-le való mozgatását csak az után van értelme elkezdeni, miután a pumpa gumis végét beleillesztetted a wc lefolyójába. A kérdéseid alapján úgy gondoltam, nem árt, ha erről is tudsz.
2018. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6,7 válaszoló,nektek is köszönöm a válaszotokat,és tudom hogy hülye kérdést tettem ki...meg hogy hülyeséget is mondtam az ecetes példával. De most már mindegy,kiirtam ide a kérdésemet.Igazából Wc pumpa sem kellett,vártam 3 órát és lehúztam a wc-t,akkor már semmi baja sem volt.

Mindenkinek köszönöm,hogy időt szakitottatok egy ilyen hülye és értelmetlen kérdés megválaszolására!

Sziasztok!

2018. jún. 22. 13:25
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 válszoló!

Lehet hogy ez is hülye kérdés,és hidd el nem kötöszködésből irom, de hogy érted azt hogy a "a többi KÉRDÉSEID alapján gondoltam jobb ha ezt is tudod" Miért tetted többes számba?Honnan veszed hogy több ilyen hülye kaliberű kérdést is kiirtam.Na mindegy,tényleg nem kötöszködésből irtam.

2018. jún. 22. 13:31
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát a kiírt kérdés sem volt semmi, és még azt is megtetézted a #3-ban feltett kérdéseiddel :D


Egyébként szerintem nem a sárgadinnyebél volt a ludas. Legalábbis nem önmagában az. Inkább csak véletlen egybeesés, hogy pont utána dugult el, vagy legjobb esetben is a bél tette fel az i-re a pontot. Tehát tuti, hogy már amúgy is az eldugulás szélén táncolt a rendszered, egy tiszta rendszernek nem szabad eldugulnia egy kis sárgadinnyepéptől.


Írtad, hogy "soha nem dugult el ettől", ebből gondolom, hogy nem az első eset volt a sárgadinnyével, és gyanítom hogy nem csak sárgadinnyét húzgálsz le a vécén, hanem sok más dolgot is. Ezek így együtt, az idők alatt aztán szépen megásták a rendszered tisztaságának sírját.

2018. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!