Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szombat van és iszonyatosan...

Szombat van és iszonyatosan gyűlölöm a házi munka. Hogyan tudnám több kedvvel végezni?

Figyelt kérdés
Bármit teszek, csak elálmosít, ráadásul a porszívónál zenét sem tudok hallgatni. Minden hétvégén borzasztó erre felkelni, kedvem lenne inkább a jó könyvekhez vagy bármilyen online kurzushoz, de eltelik ezzel a sz@ rral az idő.
2018. jún. 30. 07:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
NE hagyd szombatra, hanem minden nap csinálj valamit, napi fél óra böven kibírható, ennyi idö elég arra, hogy az egész lakás folyamatosan ragyogjon!
2018. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Tán egyrészt ezért szeretek jobban a városi garzonomban lakni az egy hektáros földdel is rendelkező falusi ház helyett. Mert kis lakást könnyű rendben tartani.
2018. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is azt tenném, de a férjem ragaszkodok ehhez az isten s*gge mögötti helyhez. ☺ Na igen, kertről még nem is szóltam. Amúgy hétköznap is van mit csinálni, mindennapos nálunk a mosás - vasalás. Hurrá ☺ No, folytatom is a porszívózást, minthogy itt irogassak. 😃
2018. jún. 30. 08:23
 4/13 A kérdező kommentje:
írogassak* , lefagyott a tel.és nem engedte átírni. 😃
2018. jún. 30. 08:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

vegyél egy headsetet, akár vezeték nélkülit

az túlnyomja már a porszívót, raksz be egy pörgős zenét :D

minden egyes térség után egyél egy kis csokit, mert megérdemled :)

2018. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Én is a fülemben a zenével szoktam takarítani ha egyedül vagyok itthon. Máskor egyáltalan nem hallgatok ilyen módon zenét, viszont a takarításkor mindig. 33 éves vagyok, tehát nem életem a zene.
2018. jún. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Én ilyenkor olasz nyelvű vígjátékokat, sorozatokat nézek takarítás közben (olaszul tanulok éppen). Így összekötöm a hasznosat a még hasznosabbal, és könnyen megy az idő.
2018. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az Isten háta mögött laktok, gombokért találsz takarítónőt. Ha helybeli nem akarsz, keress a szomszédfaluból. 5-800Ft/óráért megcsinálják neked és tisztességesen.
2018. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jobbnál jobb ötleteket. Sajnos, a takarítónő nem jöhet szóba, pedig nem állunk rosszul és még anyósom is magyarázna. ☺
2018. jún. 30. 16:23
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Én anyósom véleményére fosok jó magasról. ;D Nehogy már majd ő ossza be az időmet.
2018. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!