Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Házi asszony vagyok, nem...

Házi asszony vagyok, nem dolgozom. Van itt rajtam kivűl még aki unja a házi munkát? Mit tegyek hogy kedvem legyen hozzá?

Figyelt kérdés
Sok házi asszonyt figyeltem már meg.Ők olyan türelmesen álnak hozzá.A munkám napi 3-4óra főzéssel együtt.25-éves vagyok van egy lányom. A párom dolgozik,én nem... Minden nap ugyan az a nóta reggelente alig van kedvem neki kezdeni!Persze ha kupi van az nagyon zavar.

2014. jún. 30. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Menj el dolgozni helyette, és fizess egy bejárónőt. Vagy hozasd a kaját, a házimunkát meg csináljátok együtt.
2014. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Háromfős háztartásban mit tudsz csinálni minden nap 3-4 órán keresztül? Azonkívül miért főzöl naponta, ha ennyire nem szereted? Ezer helyről lehet kaját rendelni, vagy megfőzhetsz előre több napra. A rend meg azon múlik, hogy szépen megszoktatod a férjedet és a lányodat (bár a korát nem írod) meg persze magadat, hogy használat után tegyetek helyre mindent.
2014. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem se sok kedvem lenne hozzá.


25 évesen eljárhatnál valahová továbbtanulni is, valami olyat, ami érdekel. Nem műkörmösködésre vagy asztrológiára gondoltam, hanem valamilyen szabadegyetemre, értelmes dologra.

Valami önfejlesztő projektbe belevágni, ami majd lelkesít, örömet okoz.

2014. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Az egyik ismerősöm felesége is így unatkozott. Aztán hogy ne unatkozzon szex hirdetéseket adott fel és várta a vendégeket míg a férje dolgozott. Kiderült a dolog a férj több csontját is el törte a z asszonynak. Találd fel magad ne hogy így járj.
2014. júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi ötleteket.Kedves utolsó nem unatkozom! Csak szeretném nagyobb lendülettel végezni a házi munkám... A kettő nem ugyan az. :D
2014. júl. 1. 08:52
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ok nem is azért írtam , de a történet igaz.
2014. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
nekem 3 gyerekem van, 9 hónapos a legkisebb, miatta vagyok itthon és konkrétan a t*köm televan. mindent én csinálok itthon az ügyintézéstől kezdve a bevásárlás, főzés, mosás stb. ha nagyobb lesz megy bölcsibe én meg megyek dolgozni. hozzátartozik hogy nekem kb 0 szabadidőm van és még a házimunka nagy részét is kapkodva, egy kézzel 10szer belekezdve csinálom... ha a gyerekek nem kötnének le én valami hobbi után néznék. én amúgy szeretem csinálni és 3 gyerek mellett is rend van itthon, de nem annyira mint egy patikában. ha zavar a kupi akkor meg kell csinálni, vagy amit lehet akkor gyorsan hogy ne halmozódjon. vagy hagyd rá egy- egy pihinap jár mindenkinek. utána könnyebb kicsit
2014. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass zenét közben.
2014. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!