Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet fürdőkádat tisztít...

Mivel lehet fürdőkádat tisztítani?

Figyelt kérdés
Új albérletbe költöztünk és a kádat hiába tisztítom kezdem észre venni rajta, hogy sárgul. Mivel tudom tisztítani, hogy ne tegyem tönkre. Konkrétan háztartási sósav az idővel kikezdheti vagy valami? Vagy azt használhatom rá?

2018. jún. 30. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
vízkőoldó?
2018. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háztartási sósav be szokott válni. Mi is azt szoktuk,csak vigyázz nehogy valami baleset legyen belőle,mert az nem játék.


Igazából az anyagától függ,hogy mennyire kezdi ki.De nálunk ez a rendes kerámia vagy milyen kádban nem volt gond még eddig.

2018. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megállaptani de gondolom nem valami cscskategriás kád ugyhogy megkockáztatom a háztartási sósavat. Van is itthon csak eddig nem mertem probálni.
2018. júl. 1. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!