Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hova tennétek a szemetet, ha...

Hova tennétek a szemetet, ha nincs kukátok és családi házban laktok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Az udvarra.Szemetszsákba,vagy vödörbe,dobozba.De vennék egy kukát amúgy.
2010. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Felénk minden családiházban kötelező kukát kérni és fizetni is érte a hulladékkezelő cégnek.
2010. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A szerves hulladékot egy emésztő/komposzt gödörbe, ami éghető az a kazánba, a fémhulladékból meg nincs sok. Azt kreatívan használnám fel.
2010. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem még kukám sincs /odaadtam ergy ismerősömnek/, mert a házamban nem lakik egy lélek se. Azért a szemétszállítási díjat fizetnem kell éppúgy, mint akinek van kukája. Ha ott van dolgom és összejön egy pici szemét, hozom haza magammal az itteni kukába.
2010. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mi kimaradtunk a "kötelező szemétdíj" fizetéséből, de amúgy sincs pénzünk rá, de a kérdés az, hogy ti hova tennétek a sok szemetet, ha annyi van mint egy normál háztartásnál?
2010. jún. 17. 18:08
 6/17 anonim ***** válasza:
Ami komposztálható azt a komposztálóba, a többit (a fémen kívül) a kazánba.
2010. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Átdobálnám a szomszéd kertjébe:D
2010. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni a városüzemeltetési cégnél párszáz forintért nagy zacskót, amit ugyanúgy elvisznek, ha kiteszed az utcára. Az előnye, hogy elég nagy, vagyis összegyűjtheted benne, és csak mondjuk kéthetente teszel ki egyet, így jóval olcsóbban jössz ki, mint a szemétszállítási díjjal. Meg persze sokat segít, ha a szeméttől, ha lehet, nem otthon szabadulsz meg. Pl. a vásárolt holmit kibontod még a boltban, és az ottani kukába dobod a papírját, dobozát stb...
2010. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
be a kocsiba vagy fel a platóra és kilököm valamelyik városi nagy kukába, mi csak így tudtok megoldani...jobb mintha elásnád vagy elégetnéd!
2010. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok és bocsi félreértettem a kérdést.:)
2010. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!