Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet venni, olcsó, de...

Hol lehet venni, olcsó, de azért jó minőségű alternatív márkájú mosóport vagy öblítőt?

Figyelt kérdés
Olyan szerek kellenének, amelyek tényleg beváltak és az áruk is érdekelne.
2010. jún. 17. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem az ariel a legolcsóbb. Akcióban veszem, 700 ft/liter. 6 liter egy egész évig kitartott kettőnkre és tényleg szépen mos, csak nehéz elhinni, hogy egy teljes dobba bőven elég fél deci. Ha ennél olcsóbbat tud valaki, szóljon :)
2010. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Aldis nagyon jó, szépen mos és nem is drága. Pontos árat nem tudok sajnos.
2010. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tényleg jó az aldis. 4 kg kb 800 ft.
2010. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is aldis használok, öten vagyunk, három kamasz gyerekkel, és egy csomag (4 kg) két hónapig elég - meglepöen keveseet kell a gépbe tenni belöle, egy teljes gépnyi ruhához elég 1 evökanálnyi.
2010. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
54%
Én a Forever tisztítószerére szavazok :) Nem olcsó de környezetbarát, lehet vele felmosni, mosni, mosogatni is, öblítő nem kell hozzá. Ráadásul olyan tömény hogy ha két ujjnyit feloldasz vízben mondjuk egy félliteres flakonban, azzal annyit mosogatsz mint bármelyik másik mosogatószerrel, szóval nem kell belőle sok :D
2010. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aldi-s (Tandil), még azt a koszt is kimossa, amivel az ariel semmit sem tud kezdeni és sokkal olcsóbb.
2010. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Foreveres mosószer tényleg nagyon jó (MPD).

Mosáshoz, mosogatáshoz, felmosáshoz, ablaktisztításhoz egyaránt jó, sőt én szőnyeget is tisztítottam már vele. Meg a konyhát. Egy csomó más szert ki tudtam váltani vele és nem mellesleg környezetkímélő.

Nagyon kiadós, mert koncentrátum, a felhasználás függvényében kell hígítani.

Egyedül a fehér ruhák mosásához nem tartom elégnek, mert nincs az az agresszív fehérítő ereje, mint a mosóporoknak.

Öblítőt nem használok mellé, nem kell.

2010. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!