Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hová tűnnek a kisebb ruhadarabok?

Hová tűnnek a kisebb ruhadarabok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kisebb dolgok be tudnak kerülni valahogy a mosógép dobja mögé? Többször tűnt már el zokni mosás után, eddig azt gondoltam, biztos elkeveredett, de az előbb csak pár dolgot mostam, volt köztük 1 db bugyi. Emlékszem, hogy beraktam a gépbe, de amikor vettem ki a cuccokat, nem volt sehol.

2018. aug. 9. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elöltöltős gépnél be tudnak csúszni a tömítőgumi és a dob közé, ha forgás közben odacsípődnek. A felültöltősekkel nincs gyakorlatom, de gondolom, előfordul azoknál is.
2018. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt többször ilyen érzésem. De ekkor elővettem egy zseblámpát és bevilágítottam a mosódob lyukacsain keresztül a mosógépbe. Nem csak a dob alá, hanem mint a helyszínelők c. filmben, rendesen szétnéztem mindenhol. A fűtőszálon és a mosógép szabványos tartozékain kívül soha semmi mást nem találtam még a dob túloldalán. A zoknik és a bugyik más módon tűnnek el a téridőben...
2018. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!