Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 4-5-6 gyerekkel mennyit...

4-5-6 gyerekkel mennyit mostok, és hány ruhaszárìtótok van? Melyik fajta?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nővéreméknél 5 gyerek van. Három naponta mos, és szárítógépük van. Ennyi főnél már nagyon megéri.
2018. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Ne rázzad a rongyot!

Úgye tudod, hogy 4-5-6 gyerekes családok legtöbbje energiatakarékos ruhaszárítót használ? Főképp nyáron.

Kitereget a napra.

2018. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó miért rongyrázás? 120-130 ezerért már van mosó-szárítógép, és ez nagyon is hely és időtakarékos megoldás.

Egy valamire való mosógép is 90 ezer körül mozog, pluszban még benépesítheted az egész lakást szárítókkal is...

2018. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fiamék 4 gyereket nevelnek, szinte naponta megy a mosógép és már van szárítógépük is. Korábban fregoli volt használatban, hát kissé lelombozó volt a mennyezetről lógó sok félig száradt ruhanemű, amit ugye előbb fel kellett akasztani, száradás után leakasztani (fregoli eresztgetés is), most ahogy kijön a szárítógépből, lehet összehajtogatni.
2018. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy szárítóm van, egy különálló gép.

Mosni heti 4-6 adagot mosok, de 10 kilós gépben.

2018. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Nekem ugyan csak két gyerekem van, de szárítógépes tapasztalatom. A legjobb minőséget vettük meg (miele), de nem voltam megelégedve a leghűvesebb (nem forró)teljesítménnyel sem. A ruhák összementek, a gyerekekén annyira nem vettem észre mert 0-2 éves korukban 3-4 hetente kellett új méretű ruha nekik, viszont a felnőtt ruhák is mentek össze szerintem. Tehát ha folyamatosan azért kell boltba, turkálóba rohangálni, mert 3-4 cm-t összement a farmer, a polo szűkebb lett... elég kimerítő mind anyagilag mind idegileg. Én az utóbbi időben csak törölközőt, konyharuhát és ágyneműt,lepedőt szárítottam benne, ahhoz pedig elég luxus -ezért el is adtuk. Van két manuális szárítóm, ha jó idő van,ezek kint a teraszon vannak. Egy lepke és egy álló. Szerezz be 50 vállfát és teregessd ki így a ruhákat, helytakarékos és nem gyűrődik.

Ki mennyit mos? Én sokat, pedig csak 4-en vagyunk, más családok lehet hogy nem mossák ki gyakran a törölközőt, ágyneműt, nem váltanak naponta felső ruházatot, ősszel-télen nem mossák kéthetente a kabátokat.... Ezt te látod nálatok mi éri meg.

2018. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6

Akkor te valamit nagyon elrontasz a szárításnál. Csak akkor mehet össze a holmi, ha nem a megfelleő hőfokon van szárítva, különbe nem.


Én avgyok a 4 gyerekes válaszoló.

2018. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért. A szárítógép nem gyűri a ruhákat? Mennyit kell vasalni utána? Mert én is gondolkodom rajta, de most pl. az ingeket, pólókat vállfán szárítom, és így a pólókat pl. egyáltalán nem kell vasalni.
2019. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig 2 mosógép kell ilyen helyre. 1 színes, 1 fehér. Sohasem 1 méregdrága (kicsit)nagyobb. Időben hamarabb végez a szárítónak mindegy, de lesz tartalék masinája is.
2019. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!