Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ráolvadt a nylon ing a vasalóm...

Ráolvadt a nylon ing a vasalómra. Mivel távolítsam el róla?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 13:48
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Nekem ettől megoldódott:

Bekapcsoltam a vasalót, majd egy rossz rongyra vasaltam a ráégett anyagot. Simán lejött, nem tudom ez minden anyagúnál beválik-e.

2018. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
2018-ban azért már tényleg nem kellene nejlon inget használni...
2018. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Az ne zavarjon, hogy egyre több bolt hozza be a nylon holmijait, mindenféle marketing szlogennel és szinte megkerülhetetlen. Vagy nem veszel semmit, ami meg nem megoldás.
2018. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
a nejlon ruhák legalább újra felhasználják a basz*tt műanyagpalackokat.
2018. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!!! Az az igazság, hogy régről (véletlenül) került elő ez a nyloning - nem is voltam szokva ehhez az anyaghoz, azért is égettem rá a vasalóra.Ez egy rövid ujjú fehéring volt - a múltkor temetésen voltam benne . végülis megfelelt a célnak - bár valszeg kevésbé izzadtam volna, ha nem műanyag. Közben én is próbálkoztam a vasalóról való eltávolítással - bedugtam áramba, és amikor -kettes fokozaton, ahol szoktam használni) "járattam", és bár nem olvadt meg a nylon rajta, de késsel le lehetett vakargatni - viszonylag könnyedén....
2018. aug. 30. 17:19
 6/8 A kérdező kommentje:

járattam = működtettem = csak be volt kapcsolva- ennyi

ffi 60 voltam...

2018. aug. 30. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
A nejloningnél már csak a spanyolcsizma egészségtelenebb viselet.
2018. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül is egész jól elvoltam benne júli 27.-n a temetésen (hát, izzadgattam - de meleg volt...)
2018. szept. 5. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!