Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel távolítsam el a borfolto...

Mivel távolítsam el a borfoltot a bőrcipőről?

Figyelt kérdés
Borral leöntötték a világos bőrcipőm, mosógatószeres vízzel nem jött ki, mivel próbálkozzam? Van valakinek tapasztalata? Ecettel, szódabikarbónàval nem merek nekiesni.
2016. dec. 10. 23:42
 1/3 anonim válasza:
Pervol black magic
2016. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ami színanyagot a bőr magába szívott, az onnan már nemigen fog eltávozni semmivel. Ha "natúr" világosbarnás színű, némi árnyalatnyi eltérésejjek, akkor megpróbálkozhatsz azzal, hogy szódabikarbónával lekezeled az egész felületet (nem csak a foltot) utána meg jónéhányszor átboxolod eggyel sötétebb árnyalatú boxszal. De így sincs garancia.


Viszont ha homogén egyszínű a cipő, akkor azt már nem tudod újra csinálni.

2016. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ettől féltem. Fél órával az eset után észleltem a bajt, de akkor már hiába próbáltam kiszedni, nem sikerült. Párszor átsúroltam mosószeres és tejes ronggyal, némiképp halványult, de nem váltottam meg a világot. Ráadásul nem összefüggő foltok vannak, hanem fél két forintos nagyságú cseppek. Nagyon mérges vagyok.
2016. dec. 11. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!