Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Poshadt szagú edzőruhát...

Poshadt szagú edzőruhát hogyan tisztítsak ki?

Figyelt kérdés
Szitanyomott - azt hiszem :D - pamut pólóm van, így nem tudom nagyobb hőfokra tenni. Próbáltam már ecettel, erősebb illatú öblítővel, szódabikarbónával mosni, de semmi nem válik be. Mosás után még friss illatú, de ahogy egy kicsit izzadni kezdek, máris érzem azt az állott szagot. Lenne valakinek valami életmentő tippje, úgy, hogy lehetőleg a póló is túlélje?
2018. szept. 7. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Felmerül a kérdés, hogy biztosan a pólónak van-e poshadt szaga...
2018. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fogadnom kellett volna rá, hogy ez lesz az első válasz :D

Megnyugtatlak: többféle sportruházatom és hétköznapi ruházatom van, csak ez az egy szórakozik :) Feltehetőleg nem tetszik neki, hogy használat után egy órát a táskában kell töltenie, mielőtt a gépbe tudom dobni.

Esetleg mosási tipped nincs? :)

2018. szept. 7. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Más lesz a gond. Sokmindent kipróbáltál, de ezeknek működnie kellene. Általános test és izzadság szag kimosható. Inkább a ruhával, festésével lesz a gond. Főleg, ha csak ezzel van probléma, és a szaggal.

Nekem volt egy olyan festett ruhám, ami vizesen büdös volt állandóan, szárazon nem.

2018. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Én is gondoltam erre, de eleinte nem volt ilyen gond, csak később, jó pár edzés után jelentkezett ez a szag. Nem is feltétlenül izzadtságszag, a hónaljam sosem szokott büdösödni, testszag, na az lehet. Keményen megdolgoztatnak, általában csavarni lehet az izzadtságot belőle :(

Arra gondoltam még esetleg, hogy a csoda A+++ mosógép lehet a ludas. Ahogy hallgatom, bármelyik programra állítom, majdnemhogy ugyanabban a liter vízben lötyköli végig a ruhát. Legközelebb megpróbálom beáztatni mosás előtt, hátha úgy jobban kijön, amit beszívott az anyaga. A mosógépet meg lecserélni... nem vennék rá mérget, hogy így hatékonyan mos.

2018. szept. 7. 13:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, lecserélni nem tudom sajnos, mert csapatcucc, szóval kénytelen vagyok valami csodához folyamodni :(
2018. szept. 7. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Másik ajánlásom az áztatá lett volna. Próbáld a biopon áztatót. Kèztörlőket èn fèl napra is beáztatom.
2018. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosan a festékkel van gond. Unokám kosarazik, csuromvizes ruhákat hoz haza minden nap, de egyik sem büdös (Hummeleket kapnak).
2018. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A DM-ben kapható DenkMit fertõtlenítõ textilöblítõ 449 Ft-ért. Olyan ruhákat tökéletesen fertõtlenít, amik nem bírják a fõzõmosást. Nekem mindig kiszedi a poshadt szagot az edzõruhákból.
2018. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!