Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nejlonharisnya mosása mosózsák...

Nejlonharisnya mosása mosózsákban?

Figyelt kérdés
Vásároltam magamnak mosózsákot fehérneműk mosására. Öt, vagy hat harisnyát tettem bele, és mire lejárt a program meglepődve láttam hogy az összes harisnya összecsomósodott. Mire szétszedtem őket hármat sikerült tönkretenni. Nektek mik a tapasztalatotok érdemes mosózsákot használni, vagy inkább kézzel kimosni?

2018. okt. 7. 16:03
 1/6 anonim válasza:
58%
Még így nem jártam, szerintem kézzel kell kimosni. De még így is ki lehet szakítani!
2018. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Én csak is kézzel mosom mivel hasonlóan én is jártam így. Meg más ruhadarabokkal is amik a mosás alatt mentek tönkre.
2018. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én külön mosózsákokba tenném a harisnyákat. Külföldről rendelj mosózsákot, sokkal olcsóbb (pl. aliexpress).
2018. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Pont ez a baj, hogy a mosózsákban össze csomósodnak a harisnyáim! Vagy te egy mosásra mennyit raksz bele?

2018. nov. 21. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok. Így már értem, próbáld meg kézzel kimosni és kilógatva szárítani.
2018. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is jártam már így! Azóta csakis kézzel mosom a harisnyáimat. Langyos vízben, folyékony mosószerrel átmosom utána hideg öblítős vízben pár órát áztatom. A mosógépet centrifugálásra állítom kb 3 perc a nejlonharisnyának nem lessz semmi baja, még 10 perc kiteregetve és már viselhető! A mosózsák nálam harisnya gyilkos.
2019. jan. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!