Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek egy...

Lányok, szerintetek egy szürke harisnyát mivel lehet kombinálni, h jól nézzen ki?

Figyelt kérdés

Délelőtt vettem pár csomag harisnyát (5 testszínűt és 5 feketét), h legyen bőven. Most, h pakolom el őket, illetve a holnapi ruháimat is készítem elő, észrevettem, h a fekete harisnyák közül az egyik szürke. Viszonylag sötétebb árnyalatú. Sosem volt még szürke harisnyám, és máson is csak elvétve láttam még. Viszont most, h így alakult kezdenem kell vele valamit, és tanácstalan vagyok. Milyen színekkel tudom kombinálni, h jól nézzen ki? Vagy esetleg amihez feketét vennék, ahhoz jó lehet a szürke is? És a cipő? Főleg fekete, barna, sötétkék, fehér, bézs és krémszínű lábbelim (csizma, bokacsizma, magassarkú, balerina, bakancs, Converse) vannak, illetve van egy szürkés árnyalatú bokacsizmám is. Illetve van e valami olyan plusz dolog, amire érdemes figyelni szürke harisnyánál?


Annyira nem sürgős, mert holnap nem ezt veszem fel, hanem feketét, de előbb-utóbb a szürke is sorra kell, h kerüljön. Köszi előre is a válaszokat.

31/n



2018. szept. 23. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól mutat fekete miniruhához fekete cipővel, illetve a sötêtkék is jó hozzá.
2018. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hmmm nem is rossz ötlet, van néhány fekete miniruhám, majd megnézem, hogy mutat vele a szürke harisnya! Ha jól mutatnak együtt akkor végre lesz más is a fekete ruhákhoz a testszínű harisnyán kívül. (Feketét max csak temetésre vettem hozzá) Fekete lábbeliből van a legtöbb: lapos csizma, magassarkú csizma, bokacsizma, magassarkú, balerina. Ezek közül mindegy melyik, ha fekete színű? Mondjuk így belegondolva kicsit lehangolónak tűnik a fekete-szürke-fekete, de egy próbát biztos megér a dolog.

Illetve közben gondolkoztam, h rózsaszínnel jó lenne e? Mert van egy rózsaszín-szürke csíkos hosszított felsőm, ami szerintem nagyon jól néz ki. Bár azon a felsőn halványabb szürke van, a harisnya jóval sötétebb...

Mindegy, majd holnap meló után felpróbálom pár ruhához, max ha nagyon nem akar passzolni semmihez, akkor majd télen elhasználom vastag harisnya vagy cicanadrág alá.. Köszi az eddigi választ, de ha valakinek még van valami ötlete/tapasztalata légyszi ossza meg velem!

2018. szept. 23. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:
A szürke elég semleges, szinte bármihez megy, de azért ki kell próbálni. Így látatlanban nem tudnám megmondani, csak annyit, hogy én pl bordó kantáros szoknyával szoktam hordani elég sokat.
2018. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem a gugli képtalálatai tudnak neked segíteni. Nagyon jó összeállításokat lehet ott látni,bármilyen harisnyáról is legyen szó. 41F
2018. szept. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázzatok a kérdező egy harisnyafétishes férfi!


Minden harisnyás kérdésnél ott van vagy épp ő kreál magának egyet.

2018. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:D :D :D :D Utolsó, köszi, most jól feldobtad az estémet. Kíváncsi lennék, mit álmodtál, h erre a következtetésre jutottál. Egyébként a megállapításod majdnem helyes, az az egy dolog hibádzik csak, h nem pasi vagyok. De, tudod mit, ha ettől jobban érzed magad, akkor maradj csak meg e hitben, nekem teljesen mindegy. Mondjuk pont reggel olvastam egy válaszban, h nő nem lehet harisnyafétises, de az tény, h oda vagyok a harisnyákért, amit már több soron ki is fejtettem, és sosem tagadtam. Bár nem értem mi baj van ezzel?! Sok nő a cipőkkel van így, h odáig van értük, és halmozza fel. Vagy van pl egy barátnőm, aki a lila lepkékért van megőrülve és a hajcsattól kezdve a karkötőkön át a különböző mappái és még sorolhatnám mi minden cucca van, ami lila lepkés. Na, én meg a harisnyákkal vagyok így. Szerintem semmivel sem rosszabb ez, mint bármelyik másik hóbort. Nem értem ez neked miért fáj. Illetve volna egy tippem:

Azt is írtam már párszor, h 3-4 hetente nézek ide föl, és rákeresek bizonyos szavakra, igen többek közt a "harisnya" kulcsszóra is, és az is igaz, h aminél úgy gondolom, h lenne hozzáfűzni valóm, arra válaszolok. És valóban, olykor-olykor kérdést is írok ki. Ezzel, megintcsak nem értem, h mi a baj?! Nem erről szól ez az oldal egész véletlen?! Viszont, mivel te is jól tudod, h az összes (egyébként nem is az összeshez) harisnyás kérdéshez válaszoltam, illetve írtam is ki kérdést, ebből az következik, h te is figyeled a témakört, így azt gondolom, h te is élénk érdeklődést mutatsz a harisnyák iránt. És ezzel most diplomatikusan fejeztem ki magam, mert engem nem érdekelnek h ki mire gerjed. Bejönnek neked is azok a csajok, akik sokat hordanak harisnyát?! Ezt valahol meg is tudom érteni. Tudom-tudom, elég nagy a konkurencia: az elmúlt 2 hónapban legalább 15 olyan pasit tiltottam le akik a harisnyára hivatkozva zaklattak a privát üzeneteikkel. És nagyon erős a gyanúm, h te is köztük voltál, és mivel nem sikerült rendesen feldolgoznod, h nem beszélek privátban senkivel, így ha jól gondolom ezt is személyes sértésnek vetted, és valami kicsinyes bosszúvágytól vezérelve szét akarsz trollkodni hozzám köthető dolgokat. Csináld csak felőlem, bár semmire sem mész vele, mert pár hét múlva, ha időm engedi újra felnézek, újra végigpörgetem a harisnya témakört, és ha olyanom lesz, még kérdést is írok ki. És én én vagyok, törölhetném az accountomat, és csinálhatnék helyette másik ötöt, de az egyrészt aljas dolog lenne, másrészt pedig se időm, se energiám ilyesmivel foglalkozni. Amikor felnézek ide, akkor tudatosan végignézem amit akarok, írkálok, ha olyanom van aztán megyek tovább a dolgomra, és élem az életemet. Nem érdekel, ki mit gondol, én leírom amit gondolok egy adott témával kapcsolatban, aztán majd mindenki kezd vele amit akar. Lehet, h senkit sem érdekel, lehet h marhaságnak gondolja mindenki de ha egyszer, akár 5-10 év múlva (mivel már most is vannak 10 éves kérdések) valakinek hasznos lesz valami, amit valahova leírtam, akkor már megérte... Egyébként verseket, és novellákat is szoktam írni szóval ezek a pötyögések itt csak levezétesnek számítanak, bár tisztában vagyok azzal, h egyes emberek nem tudnak mit kezdeni egy 4-5 mondatnál terjedelmesebb szöveggel, és pont ezért csinom: szelektálja az egyszerű embereket.

Mindjárt befejezem nyugi, csak van itt még valami amire akárhogy gondolkodom nem sikerül rájönnöm: Miért figyelmezteted őket, h vigyázzanak?! Ugyan mi olyan dolog van abban a kérdésben, h mihez passzolna a szürke harisnya, ami véletlen keveredett a feketék közé?! Ezzel tényleg nem értem mi bajod van?! Vagy esetleg azt gondolod te kis butus, h azt csinálom, amit itt oly sokan, h amint jön egy válasz már írom is a privátot? :D Ne magadból indulj ki, mert szörnyen rossz nyomon jársz. Ugyanis van pár egyszerű alapelvem, amik mentén vezetem az életemet. Ezek közül az egyik: ne tegyek olyat másokkal, amit nem szeretném, h velem tegyenek. Vagyis? Mivel én nem akarok privát üzeneteket kapni, logikus, h küldeni sem fogok. Ha hiszed, ha nem, soha senkinek nem küldtem üzenetet kérdés, illetve válasz után. Szóval elhiszem, h aggódsz, de hidd el, h nem tőlem kell féltened a kedves válaszolókat! Vannak itt bőven olyanok akik durván erőszakosan írogatnak (többek közt én is kaptam pár ilyet) emberekre, javaslom inkább velük foglalkozz a közeljövőben, mert egy pár hétig megint nem leszek erre... De hogy addig se unatkozz, javaslom lépj túl picit a harisnya témakörön, és nézelődj fétis témakörben, akkor majd magad is rájössz, h sokkal durvább dolgok is vannak fétisen belül mint a harisnya. Csak, h párat említsek: pelenka, cigi, ételösszetaposós, kisállatkínzós, áram, latex stbstb Ha érdekel majd utánajársz, csak vigyázz, ne légy felszínes, mint ahogyan azt velem kapcsolatban is tetted...

Remélem minél hamarabb sikerülni fog levezetni a frusztrációdat, és nem lesz szükséged arra, h másra vetítsd ki a dühödet, mint ahogyan azt ma velem tetted. Békélj meg magaddal, mert ha megtalálod a lelkibékéd hidd el, sokkal előbb megtalálod magad mellé akit keresel, de amíg ilyen módon/stílusban viszonyulsz az emberekhez, addig nem lesz egyszerű dolgod. Bár, ha elég kitartó vagy, előbb utób majdcsak válaszol valaki egy üzidre, viszont az szerencse kérdése lesz, ami..... hááááát... szerintem jobban járnál ha nem a szerencsére alapozol, hanem a kezedbe veszed a dolgaid menetét. Csak ne feledd, h azért tenned is kell majd!

Nah, asszem mindent leírtam ezekkel a dolgokkal kapcsolatban, amit gondoltam, elmondtam az álláspontomat, harisnyákkal, kérdésekkel, válaszokkal, zaklatókkal, fétisekkel (egyszóval a letámadásoddal) kapcsolatban. Egyedül azzal az állítással nem tudtunk mit kezdeni, miszerint pasi lennék. Mivel te nem tudod bizonyítani, h az vagyok, de én sem tudom bizonyítani, h nő, ígyhát mindenki gondoljon amit akar. Nekem teljesen mindegy, sőt, jól is jönne ha páran pasinak hinnének, mert így legalább nem rám gondolva rejszolnak a harisnyás kérdések közt olvasgatva! :D :D

2018. szept. 25. 00:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Akik a kérdés miatt néztek be, azoktól bocsika, h ezt az előzőt ide tettem, de mivel privát üzenetet nem küldök, valahova kémytelen voltam leírni a dolgokat a srácnak, mivel elég feszült valamiért a srác, és mezdett már idegesítő lenni az agyszüleményeivel együtt. Így hát leírtam feketén fehéren a dolgokat, minden más csak fikció. Mégegyszer bocsi!
2018. szept. 25. 00:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Nő nem lehet harisnyafétises?

Dehogy nem!

Ugyanúgy mint pasi boxerfétises.

Mellesleg valaki azt írta hogy a nőkhöz is vonzódsz tehát ezért pasi is lehetsz.

2018. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És én biztos nem írtam neked mert utálom a harisnyát meg a hozzá kapcsolódó dolgokat tehát az ilyen betegesen mániás nőket is.
2018. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem a szürkénél kicsit sötetebb egyberuha es magassarkú jól kombinal hidegebb esetben meg csizma szürke barna megm meg sok színben amik paszolnak mellé. Én így szoktam hordani. :)
2018. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!