Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy nagy medencés, vagy...

Egy nagy medencés, vagy kétmedencés mosogató? Csepegtető?

Figyelt kérdés

Talán inkább kétmedencés lenne jó, akkor pl. az egyikben lehetne áztatni vagy piszkos tányért gyűjteni, nagyobb rendet lehetne tartani.

A férjemnek a nagy egymedencés tetszik, viszont ő szinte sose mosogat. A nagy edények, tepsik jobban beférnek. Mi még az előnye?

A csepegtető részen is gondolkodtam, annyiban lenne jó, hogy nem állna a víz a külön szárító alatt.

A kétmedencés, csepegtetős viszont a legnagyobb pultrészt elfoglaló, legdrágább.



2018. okt. 12. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Egymedencés, és mosogatógép.
2018. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kétmedencés. Az egy kevés sokszor, a kétmedencésben is lehet edényeket csepegtetni. A csepegtető tálca csak 1 funkciós.

tepsit is simán és könnyen lehet mosogatni a normál medencében. nem is szeretném elfektetni; félig beledöntve tökéletes, és sikálás közbe forgatom, áztatom egyszerre.

2018. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most egy kis körmedencés van mosogatógéppel. Kézzel mosogatáskor mellé is pakolok és olyankor összevissza folyik a víz.

Anyumnak kétmedencés van, úgy a kézzel mosogatás kényelmesebb, nem tudom ha egy nagy medence lenne az is hasonló lenne-e. A jelenlegibe a tepsi sarkát tudom csak bedugni és úgy mosom körbe.

A kettőn felül gondoltam a csepegtető tálcásat, hely van rá, most is állandóan kint levő szárítóm van amiben áll a víz.

2018. okt. 12. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Én akárhol éltem, mindig két medencés volt. Abból egyet sosem használtam, csak a helyet foglalja. Ha egyszer én választhatom meg, akkor egy nagy medencés lesz, kihúzható csappal.
2018. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van mosogatógéped, egymedencés. Ha nincs, akkor kettő.
2018. okt. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!