Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Dyson akkus porszívó ról mi a...

Dyson akkus porszívó ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Most jön a baba nálunk és van egy teddy nyúlunk is akinél nagyon nagyon magy probléma a szörhullása. Jelenleg egy mezei 10.000ft os sz.r porszívónk van ami kb már semmire sem jó ( kiszolgálta az idejét ) de csodát sosem produkált. Jön a karácsony és 1x1x már mondta barátnőm hogy de jo lenne egy új és most lehet hogy belenyulnék ebbe a tipusba mert amiket hivatalosan olvastam lenyűgözött.


Amit kinéztem az a top v10 es verzió 199.000ft ért. Drága drága szupersztár sem vagyok de ha ezzel örömet szerzek neki akkor mar megérte.


Van már 80.000ft tól is ha az is jó nekem az is jó :) olyantól kérnék véleményt aki használ , használt , kipróbálta már ezeket az akkumulátoros csodákat. Olvasni én is utána tudok, halandó véleményre vagyok kiváncsi mert azok helytállóbbak.


2018. okt. 31. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem van,hasznaltan vettem,szuper!Bár a hajat, szőrt úgy betekeri a forgófej ,hogy mindig ollóval vágom le róla.Akksija bírja és nem fáradság előszedni csak fogom végigtolom ahol kell és kész.Brutál jól fordul a fejrész befér minden helyre.Ez nem a gurulós valtozat hanem a hosszú szárú verzió.Vedd meg.(a nyulat nekünk likvidálni kellett mikor a kicsi született mert asztmás volt,de amugy sem tesz jót babának a nyúlszőr,borzasztó finom szálú és könnyen belélegzi)
2018. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!