Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fekete pamut pizsamanadrágom...

A fekete pamut pizsamanadrágom fog és szöszöl. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Első felvétel előtt kimostam és átöblítettem ecetes vízzel, de nem használt. Befogta a bőrömet és a lepedőm is apró kék szöszös lett tőle.

Elég bosszantó, mert elvileg jó minőségű, drága cucc, a women'secret-ben vettem.


2018. nov. 18. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

"elvileg jó minőségű"

Igen, de csak elvileg. Az 50 forintért vásárolt kínai zoknim is ilyen. De ezt legalább bármikor ki tudom hajítani szívfájdalom nélkül, ha elunom. Sajnos drága pénzért, irtózatosan nagy haszonkulcsot megfizetve, egy bóvlit sikerült venned...

2018. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ezt közölted velem, magamtól nem jöttem rá. De ha már úgyis itt voltál, esetleg a kérdésemre is válaszolhattál volna.
2018. nov. 20. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 1. pedig tökéletesen válaszolt. Még azt tudom javasolni, mosd ki magas hőfokon, ha az sem segít. valóban marad a kuka. (azt is biztosan tudod, hogy hiába ilyen-olyan nagynevű márka, Kínában gyártatnak nagyon sok mindent.)
2018. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj! Igen, tudom, hogy kínai, és igen, azt is, hogy pórul jártam vele. De ezzel nem vagyok kisegítve, akárhányan írjátok még le. Nem kioktatást kértem, hanem tanácsot. Kösz a mosási tippet, kipróbálom magas hőfokon.
2018. nov. 22. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki kell mosni a címke szerinti max hőfokon, öblítő nélkül 2x. Csak ne lepődj meg, hogy fakóbb lesz, ugyanis a festéket fogod kimosni belőle. A második mosásnál ne öblítőt használj, hanem ecetet. (és később is)
2019. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Próbáltam én már mindenhogy kimosni, és mindig ecettel öblítek egyébként is, de nem használt túl sokat.
2019. máj. 9. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez ilyen. Vörös Rébék is mosta mosta, mégse jött ki belőle. Tedd a feketék-szürkék-sötétek közé.


A mosás már a vásárlásnál kezdődik, célszerű olyan pizsamát venni amit az ágyneművel együtt tudsz kimosni, így 1 kalap alatt letudod az egészet.

2019. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!