Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatószeres tisztítás?

Mosogatószeres tisztítás?

Figyelt kérdés

Ha vízzel hígított mosogatószert használok egy laminált íróasztal tisztítására, akkor hogy kell?

Egy vízzel teli edénybe pár csepp mosogatószer, majd ebbe mártogatom a szivacsot, az asztalt áttörlöm. Jól gondolom, hogy ezután egy nedves szivaccsal is át kell törölni, mielőtt a végén egy száraz ronggyal szárazra törölném?


Már tettem itt fel hasonló kérdést, de sajnos nem vagyok gyakorlott ezekben a dolgokban, úgyhogy megköszönném a segítséget.


2018. dec. 4. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam utána külön vizes szivaccsal is. Csak akkor ha több mosogatószert használok, mert sok a kosz
2018. dec. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó amit leírtál.

Először Mosogatószeres vízzel lemosni, majd tiszta vízzel, hogy ne maradjon rajta vegyszer, és ezután száraz ruhával áttörölni.

Pont így kell csinálni.

2018. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván sokféleképp lehet. Én ilyen esetben nedves törlőkendőre egy kis hipót öntök a hipós palackból, azzal végigtörlöm a felületet (a lúg azonnal feloldja a zsíros szennyeződést) utána a vízzel átmosott törlőkendővel még kétszer áttörlöm (minden törlés után kiöblítem a kendőt, laminált konyhabútor esetében is ez a módszerem).
2018. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
mosogatószeres szivacs után rögtön szárazzal törlöm
2018. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!