Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha egybe szeretném mosni a...

Ha egybe szeretném mosni a ruháimat (fehér nincs), moshatom őket 40 fokon? Hosszabb programmal akarom, a rövid nem olyan hatékony. Milyen program ajánlott? Beko6512 gépel lenne, ha ez számít.

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Mivel nincs BEKO-m, ezért nem tudom, viszont tanácsolnám a színfogókendőt! Minden drogériában és multiknál kapható.
2018. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
nem is tudom elképzelni, hogy bírtuk ki színfogó nélkül
2018. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Nem mostuk egybe a zöldet pirossal, vagy a sárgát feketével.

Így bírtuk ki!:)

2018. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Én pedig a színfogót nem értettem, egyszer vettem, de nem vettem észre különbséget. Biztos jók a színes ruháim.


Kérdező, ez azért ruhafüggő. Ha van egy piros póló, ami nagyon ereszti a színét, az gond lesz. De csak mert színes egy ruha, még mosható világossal 40 fokon, ha nem engedi a színét (nálunk a ruhák zöme ilyen). Attól még külön szoktuk mostni a piros (narancs, élénksárga is) és fekete, valamint az összes többi ruhát, de néha azért kell még a mosásba valami és a másikból válogatunk, sose volt gond.


Ha pl. aggódnék egy nem minőségi élénksárga póló miatt, kimosnám kézzel külön vagy esetemben várnék vele egy piros+fekete mosást, amibe belerakhatom, annyi.


Amúgy vannak ruhák, amiben fehér, fekete és piros csík is van, azok néha elgondolkodtatnak. De nincsenek igazán fogós ruháim.

2018. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
agymosás, nálunk jó a talaj
2018. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Moshatod, 40 °C-on gyakorlatilag minden mosható. Színfogó kendő egy baromság, felesleges pénzkidobás, azoknak való, akiknek pénzük van, de agyuk nincs, meg akik lusták 1-2 színét engedő darabot kézzel kimosni...
2018. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én eddig nem szóltam hozzá, de mivel látom, hogy 1-es segítőkész válaszára egyre otrombább reagálások érkeznek, figyelmedbe ajánlanám ezt a cikket + az összes hozzászólás is:

[link]

Én nem használok színfogót, mivel nem mosok egybe mindent (nagy a család, összejön mindig egy gépnyi a színekből), de ha arra kényszerülnék, hogy mindet egybemossak, akkor biztos vennék színfogót, biztos ami biztos alapon!

De te döntesz a te ruháidról!

2018. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!