Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hőszivattyús szárítógépe van...

Hőszivattyús szárítógépe van úgy vkinek, hogy nincs kivezetve a hő? Elég, ha a tartályt ürítitek néha? Vagy elég, ha egy kondenzációsat veszek?

Figyelt kérdés

Hány adag után kell üríteni? (teljes normál adag ruhával számolva)

Ez mondjuk csak részletkérdés, a lényeg az, hogy nem lenne kivezetve, mert nem tudom megoldani.


2019. jan. 8. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is azért vettem hőszivattyúsat, mert az előző a helyiségbe nyomta a pára jó részét. Nagyon jók a tapasztalatok, szinte nem is érezni szárításkor hogy megnövekedne a páratartalom. A lekondenzált vizet egy tartályba gyűjti, kb 5 literes, és két szárítás uzán szoktuk üríteni. A gép tudná azt is, hogy az összegyűlt vizet kinyomja a lefolyóba, de ennek a megoldását még nem

tartottam fontosnak. Különben a "hőt" egyikből sem kell kivezetni.

2019. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!