Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A férfiak miért nem tudják...

A férfiak miért nem tudják megtanulni, hogy legalább otthon üljenek rá a tiszta wc-re, hogy ne fröcsögjön össze mindent a pisijük?

Figyelt kérdés
nyilván egy összeganézott szórakozóhely wc-jében nem elvárás, de az otthoni tiszta wc-t után meg lehet cillit-el lesikálni mert mindenhova (wc mögötti csempe, wc kagyló, ülőke, wc körül) odászárad a szétfröcsögött vizeletük
2019. jan. 15. 14:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%
Férfi vagyok. Állva pisilek. Nem fröcsög szét. Nem nyivákol a feleségem.
2019. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%

Férfi vagyok. Állva pisilek. Nem fröcsög szét.

NINCS feleségem!

D

2019. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%

Férfi vagyok. Állva pisilek. Nem fröcsög szét.

Nincs házam :D

2019. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Lehet mindenkinek saját WC-kagylója / piszoárja is. És akkor az övét úgy hugyozza össze, ahogy csak tetszik neki.
2019. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
38%
Soha nem várnám el a férjemtől, hogy ülve pisiljen. Fröcsögés ide vagy oda. Lehet, hogy többen nem értenek velem egyet, de ha egyszer arra mennék be, hogy ülve pisil...hát furcsán érezném magam. :D
2019. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
15-ös vagyok, még annyival kiegészíteném, hogy mondjuk mivel mindketten dolgozunk, ezért a takarítást is közösen csináljuk. HA mindig én takarítanék, akkor lehet, hogy máshogy látnám a helyzetet...
2019. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, ülve pisilek, puncim van.
2019. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
37%

11:52


Végre egy normális nő!


(A Bocskort is rákényszerítette az Andikája az ülve pisilésre, azután kirúgta mert már nem volt elég macsó.)

2019. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Miért takarítanak a nők a WC-t összepisilő férfiak után?

Nem nyafogni kell, hanem felfüggeszteni a szolgáltatást. Ha elviselhetetlen a büdös, esetleg saját érdekemben kitakarítok, de hogy valami más házimunkát elvárok cserében, az biztos. Mondjuk, ha a férjem mos, vasal, takarítja a lakás többi részét, hozza-viszi a gyerekeket óvodából-iskolából, lehet, hogy cserébe bevállalom a lkotyó napi takarítását. Csak meg kell alkudni.

Van nagyvonalúbb ajánlatom is: hétfőn, szerdán, pénteken én törlöm le a falat, a többin ő. Azért ilyen arányban, mert gyakrabban fröcsköl mellé. Aki kihagyja a napját, a hét többi részét is megcsinálja. (Csak hogy legyen valami motiváció.)Persze egyszer meg kell mutatni, melyik szivacsot használjuk a csempe letörlésére, hol van a tisztítószer.

2019. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
60%
Én egyedül lakok és mégis ülve pisilek otthon, mert sokkal egyszerûbb lehuppanni aztán ereszteni, mint állva kihalászni a cuccost aztán célozgatni. Ha valakinek ezen múlik a férfiassága, akkor ott nagy bajok lehetnek.
2019. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!